Gainwar, PNY ve Palit marka ekran kartları alınır mı?

DieSpie

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sapphire RX6600
AMD Ryzen 5 5500
Gigabyte B450M
Apacer 8x2 Gb Ddr4 3200Mhz Panther
Arkadaşlar RTX 4060 / 4060 Ti ekran kartı almak istiyorum fakat MSI Gigabyte ve ASUS gibi markaların fiyatları PNY, Palit ve Gainward gibi markalara göre çok yüksek. Bütçem 15K civarı fakat bu markalar iş görür mü, sıkıntı çıkarır mı? Bilgi verirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar RTX 4060 / 4060 Ti ekran kartı almak istiyorum fakat MSI Gigabyte ve ASUS gibi markaların fiyatları PNY, Palit ve Gainward gibi markalara göre çok yüksek. Bütçem 15K civarı fakat bu markalar iş görür mü, sıkıntı çıkarır mı? Bilgi verirseniz sevinirim.
Kesinlikle alınır. Hatta MSI yerine tercih ederim.

Alınır. Özellikle linkimi attığım Galax markaları direkt almanı öneririm fiyatları aşırı uygun. Markalar arasında performans olarak hiçbir fark yok. Bu firmalar "ekran kartlarını" alıyor ve üstüne kendi soğutma sistemlerini montajlayıp etiketleyip kutulayıp satıyor. 4060 4060ti gibi kartlarda çok ısınmadığı için öyle inanılmaz kaliteli soğutma sistemli ekran kartları almaya gerek yok.

Arkadaşlar RTX 4060 / 4060 Ti ekran kartı almak istiyorum fakat MSI Gigabyte ve ASUS gibi markaların fiyatları PNY, Palit ve Gainward gibi markalara göre çok yüksek. Bütçem 15k civarı fakat bu markalar iş görür mü, sıkıntı çıkarır mı? Bilgi verirseniz sevinirim.

Gainward ve Palit ikisi aynı firma ve ciddi derecede çok iyiler. 3000 ve 4000 serisinde gayet başarılılar.

Kesinlikle alınır. Hatta MSI yerine tercih ederim.
hangisini önerirsiniz

Alınır. Özellikle linkimi attığım Galax markaları direkt almanı öneririm fiyatları aşırı uygun. Markalar arasında performans olarak hiçbir fark yok. Bu firmalar "ekran kartlarını" alıyor ve üstüne kendi soğutma sistemlerini montajlayıp etiketleyip kutulayıp satıyor. 4060 4060 Ti gibi kartlarda çok ısınmadığı için öyle inanılmaz kaliteli soğutma sistemli ekran kartları almaya gerek yok.

Evet Galax'ı gördüm fiyatları uygun bayağı düşünebilirim. Peki sizce 4060 mı almalıyım 4060 Ti mı?

Gainward ve Palit ikisi aynı firma ve ciddi derecede çok iyiler. 3000 ve 4000 serisinde gayet başarılılar.

Cevabınız için teşekkürler size de sormak isterim. 4060 mı almalıyım 4060 Ti mı?

Yani 4060 Ti 8 GB alabilecekseniz 4060 almanın mantıklı bir yanı yok.

Yani aralarında biraz fiyat farkı var ya, değer mi o anlamda sormuştum biraz. Teşekkürler.

Geri
Yukarı