Gainwar, PNY ve Palit marka ekran kartları alınır mı?

Bu üçü alabileceğiniz en düşük fiyatlı ve en F/P ürünlerden bazıları. 7500F kesinlikle size yeterli daha üstünü almayın. Anakart konusunda en ucuz ürün bu ve gayet F/P bir ürün. RAM için ise tek slot 16 GB almanız daha mantıklı. PSU konusunda derinlemesine bilgi sahibi değilim maalesef. Onun için ayrı konu açabilirsiniz. En ucuz ve kaliteli PSU modelleri 1600-1700 liradan başlar hocam.

Cevaplarınızın hepsi için çok teşekkür ederim. Vallahi şimdi ne yalan söyleyeyim işin içinden çıkabilir miyim diye düşünmeye başladım. Benim kafada 4060 Ti alır takar kullanırım düşüncesi vardı. Şimdi ne yapsam bilemedim :D

Cevaplarınızın hepsi için çok teşekkür ederim. Vallahi şimdi ne yalan söyleyeyim işin içinden çıkabilir miyim diye düşünmeye başladım. Benim kafada 4060 Ti alır takar kullanırım düşüncesi vardı. Şimdi ne yapsam bilemedim. :D
Siz 4060 Ti alın. İleride bütçeniz olmazsa 5600 takıp PSU alıp geçersiniz. Dediğimiz şey bu kadar hayati şeyler değil zaten. Bütçeniz varsa yapın diyoruz.

Siz 4060 Ti alın. İleride bütçeniz olmazsa 5600 takıp PSU alıp geçersiniz. Dediğimiz şey bu kadar hayati şeyler değil zaten. Bütçeniz varsa yapın diyoruz.

Ha tamam o zaman süper :D vallahi pek anlamadığımdan öyle yapmam lazım sandım uyumluluk açısından dertlenmiştim :D

Hangisini önerirsiniz.

Evet Galax'ı gördüm fiyatları uygun bayağı düşünebilirim. Peki sizce 4060 mı almalıyım 4060 Ti mı?

Cevabınız için teşekkürler size de sormak isterim. 4060 mı almalıyım 4060 Ti mı?

4060 başlı başlıca bir hata, almanın bir manası yok 4060 Ti almak çok daha mantıklı olur ama 8 değil de 16 olan model daha iyi olacaktır eğer uzun vadeli istiyorsanız 16 GB sürümünü alın ek olarak Palit JetStream 4060 Ti önerimdir.

4060 başlı başlıca bir hata, almanın bir manası yok 4060 Ti almak çok daha mantıklı olur ama 8 değil de 16 olan model daha iyi olacaktır eğer uzun vadeli istiyorsanız 16 GB sürümünü alın ek olarak Palit JetStream 4060 Ti önerimdir.
4060 Ti 16 GB alınmaz.

Alınır. 8 GB tıkanan bir karta gerek yok günümüz oyunlarının nasıl geldiği belli.
4060 Ti 16 GB keriz avından başka bir şey değil.

Onu alana kadar daha ucuza 7700 XT veya azıcık daha üstüne ekleyip 7800 XT alınır.

@Justosious Kardeşim al bana gülme emojisi atarken arkada 25 oyunun tamamında 7700 XT'nin 4060 Ti 16 GB kartı tokatlamasını izle.:)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
4060 başlı başlıca bir hata, almanın bir manası yok 4060 Ti almak çok daha mantıklı olur ama 8 değil de 16 olan model daha iyi olacaktır eğer uzun vadeli istiyorsanız 16 GB sürümünü alın ek olarak Palit jetstream 4060 Ti önerimdir.

Hocam gönül ister en iyisini almak ama maalesef bütçe belli.

Hocam gönül ister en iyisini almak ama maalesef bütçe belli.

Burada zaten performans için bir artış yapmasını beklemiyoruz 8 GB VRAM uzun vadede gidecek bir kart değil zaten çıkarttılar çıkardıkları ilk 1.5 senede 8 GB VRAM olayı yok oldu ben 3050 kullanırken demiştim bu gider bayağı falan ama işte olmuyor öyle tıkandığını fark edince. 16 olan modelin yarı yarıya keriz avı olduğu tabii doğrudur yukarıdaki arkadaş AMD kartları tavsiye etmiş ama onlarda elbet uzun vadede iyi değiller ayrıca canınız sıkılır biraz iş güç yapmak istersiniz AMD kartlar elinizde kalır ağlamanıza komşular kapıya gelir biraz abartmış olabilirim tabii illa bunlarla da iş yapılır niye yapılmasın? Ama yetersiz sayılacak kartlar bunlar buradada 4060 Ti 16 şart bir model eğer illa ben sadece oyun oynarım iş güç gram alakam olmaz hobide edinmem falan diyorsan AMD bandı seçmek daha mantıklı olur. Kısaca 4060 Ti 8 GB modelide yeterli bir kart ama ufak da olsa uzun vade istiyorsan tekrar dediğim gibi 16 şart ya da kısa yoldan AMD bandına kay.

Burada zaten performans için bir artış yapmasını beklemiyoruz 8 GB VRAM uzun vadede gidecek bir kart değil zaten çıkarttılar çıkardıkları ilk 1.5 senede 8 GB VRAM olayı yok oldu ben 3050 kullanırken demiştim bu gider baya falan ama işte olmuyor öyle tıkandığını fark edince. 16 olan modelin yarı yarıya keriz avı olduğu tabii doğrudur yukarıdaki arkadaş AMD kartları tavsiye etmiş ama onlarda elbet uzun vadede iyi değiller ayrıca canınız sıkılır biraz iş güç yapmak istersiniz AMD kartlar elinizde kalır ağlamanıza komşular kapıya gelir biraz abartmış olabilirim tabii illa bunlarla da iş yapılır niye yapılmasın? Ama yetersiz sayılacak kartlar bunlar buradada 4060 Ti 16 şart bir model eğer illa ben sadece oyun oynarım iş güç gram alakam olmaz hobide edinmem falan diyorsan AMD bandı seçmek daha mantıklı olur.
Canı sıkıldığı için yapacağı iş için sırf NVIDIA mı alacak? O işi canım sıkıldı azıcık bakayım diye yapacaksa zaten AMD kartlar yeterli olur. Abartmaya gerek yok. 4060 Ti 16 GB versiyonu alınmaz nokta.

Yeni konular

Geri
Yukarı