Galata Kulesinin önünde bir vatandaş kendini yaktı

Bunun tartışmasını yapmak biraz riskli ama LGBT yürüyüşlerine baş kaldırınca tüm Türkiye duyar moduna giriyor. Ama bu abimiz kendini yakınca susuyorlar. İlginç gerçekten ilginç.

Lgbtlilerden birini bir gün döveceğim zaten az kaldı. Arabadan ne istedilerse artık, bariyerlere girdik günün sonunda. Önce yumurta attılar cama, biri kaportayı tekmeledi falan, ama bunların hiçbiri medyaya çıkmadı peki neden çıkmadı bunlar o zaman?

Lgbtlilerden birini bir gün döveceğim zaten az kaldı. Arabadan ne istedilerse artık, bariyerlere girdik günün sonunda. Önce yumurta attılar cama, biri kaportayı tekmeledi falan, ama bunların hiçbiri medyaya çıkmadı peki neden çıkmadı bunlar o zaman?
Yuh.. Benim motoruma falan aynısını yapsalar, egzozu bir yerlerine montolama işlemi yapardım vallahi.

Adamlar yürüyüşte takma p*nis takarak halkın önünde yürümüşler. Kısacası Allah kurtarsın..

@Özkank umurumda olmadığını nereden çıkarttın? :) ek olarak atanamamis bir ogretmeni gene ogretmen olarak gormuyorsun, sasirmadim.

Afgan gitti diye sevinirdim ne demek? Bir insan kendini yakmış. Belki öldü. Senin derdine bak.

Sen ırkına milletine göre insanları ayırıyon üstüne bazısını resmen insan olarak canlı olarak görmüyorsun da benim söylediğim bunun yanın da hava cıva.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yuh. Benim motoruma falan aynısını yapsalar, egzozu bir yerlerine montolama işlemi yapardım vallahi.

Delirdim zaten o gün iyicene. Güzelim araba gün sonu kağıt toplama aracı gibi olmuştu.

Adam sanatını icra etmiş işte (!)

Dine falan girmeyeceğim ama güzel kardeşim insan böyle bir şey yapmadan önce dini değil de kendi canını düşünmesi gerekmez mi?

Geri
Yukarı