Suriye'de protestocular Türk bayrağımızı yaktı

Abi arka mahallemizde Türk bayrağı bile yok. Hadi onu bırak Türk vatandaş dahi yok. Tamam onu da geçtim Suriyeli veledlerin hepsi bıçakla geziyor okuldan dönerkende oradan geçmek zorundayız. Korkarak geçiyoruz yahu kendi ülkemde yabancılardan korkuyorum ya. Neymiş din kardeşiymiş kardeş mardeş değil bildiğin kalleş. İki gün önce pikniğe gittik 3-4 tane Türk vardı geri kalan herkes Suriyeli. Çocukları mangalın oradan geçiyordu ayakları yansa biz suçluyuz.

Abi arka mahallemizde Türk bayrağı bile yok. Hadi onu bırak Türk vatandaş dahi yok. Tamam onu da geçtim Suriyeli veledlerin hepsi bıçakla geziyor okuldan dönerkende oradan geçmek zorundayız. Korkarak geçiyoruz yahu kendi ülkemde yabancılardan korkuyorum ya. Neymiş din kardeşiymiş kardeş mardeş değil bildiğin kalleş. İki gün önce pikniğe gittik 3-4 tane Türk vardı geri kalan herkes Suriyeli. Çocukları mangalın oradan geçiyordu ayakları yansa biz suçluyuz.
Suriyeliler bizden rahat yaşıyor ama onları savunan sözde Türkler var. Ben kendi vatanımın Türkiye olarak kalmasını istiyorum.

Suriyeliler bizden rahat yaşıyor ama onları savunan sözde Türkler var. Ben kendi vatanımın Türkiye olarak kalmasını istiyorum.
Geçen de bir kadın burası Kürdistan falan demiş olayları pek bilmiyorum ama bizim sokakta Türk bulmak zor eskiden 100 TL ile markete girerdik 2-3 poşetle çıkardık şimdi 1 poşetle zor çıkıyoruz abi ya. Bu nedir ya.

Sadece onları göndermekle ekonomi düzelmez. Ekonomiyi geçtim ülkede eğitim, adalet gibi sorunlarda var ve o adamın bunlar hakkında hiçbir şey söylediğini duymadım. Tek yaptığı şey mültecileri göndereceğiz demek ve Soylu’ya sallamak. Başka bir şeyini görmedim.
Bu en azından yapacaklarını söylüyor digerlerinin işi sırf eleştirmek.

Hafif araştırdım hocam o 2 kişiyi yakalamışlar. Gerçi o halkın zihniyeti değişmedikçe ne işe yararki...

Sadece onları göndermekle ekonomi düzelmez. Ekonomiyi geçtim ülkede eğitim, adalet gibi sorunlarda var ve o adamın bunlar hakkında hiçbir şey söylediğini duymadım. Tek yaptığı şey mültecileri göndereceğiz demek ve Soylu'ya sallamak. Başka bir şeyini görmedim.

Şimdi bazı şeyleri fazla kasdığını kabul ediyorum hocam fakat sadece bunlardan bahsetmiyor. Bu videoda daha fazla konuya değinildi.

Tamam konuyu dağıtmayalım ceza yiyeceğiz.

Ah pardon.

Yeni konular

Geri
Yukarı