Galatasaray 2 - 1 Trabzonspor

TS nasıl şampiyon olmuş dedirtti. Oyuncuları çok yavaş gibi.
Bizi şampiyon yapan Nwakaeme gibi bir oyuncuya para vermeyip yerine Trezeguet diye bir çöp alındı. Bu senenin planlaması düzgün yapılmadı. Eren Elmalı, Lahtimi, Larsen gibi iş görmeyen oyuncular alındı. Hoca Bardhi gibi birçok oyuncuyu kendi mevkisinde oynatmıyor.

Bizi şampiyon yapan Nwakaeme gibi bir oyuncuya para vermeyip yerine Trezeguet diye bir çöp alındı. Bu senenin planlaması düzgün yapılmadı. Eren Elmalı, Lahtimi, Larsen gibi iş görmeyen oyuncular alındı. Hoca Bardhi gibi birçok oyuncuyu kendi mevkisinde oynatmıyor.
Nwakeme kesinlikle Trabzon tarihinin en iyi oyuncularından birisi. Harika bir oyuncuydu.

Bu sene net şampiyonuz kim ne derse desin!
Ali Koç geldiğinden beri sırasıyla Galatasaray Başakşehir Beşiktaş ve Trabzonspor şampiyon oldu. Sanırım sıra başa döndü.

Ali Koç Başkan Cimbom şampiyon.

@WTC Doğru tespit Icardi'ye hakkaten pas atamıyorlar, Icardo forvet olmasına rağmen çoğundan daha iyi pasör. Rashica sağ kanat oyuncusu değil aslında o solda oynamayı seven biri. O yüzden zorlanıyor, Giresun maçında solda oynadı sonradan girdi çok etkiliydi. Rashica'nın savunma yönü bir kanat oyuncusuna göre çok iyi. Torreira bugün çok kötüydü, Oliviera geçen maçlara göre çok daha iyiydi, Kerem berbattı. Mertens sahanın en iyilerinden biriydi, açıkçası kimse Mertens'ten bu kadar defansa yardımcı olmasını bekleyemiyordu, herkes yatmaya geldi diyordu adam aşırı mücadele ediyor, Napoli'de hiç böyle görmemiştim. Icardı'de Okan oyuna girerken gidip onu öptü moral vermek için. Bu GS insana neler yaptırıyor.😀 Icardi hakikaten büyük saygıyı hak ediyor, taraftar da bu kadar sahiplenmişken çok özverili mücadele ediyor.
O zaman şöyle bir şey söyleyim ne Icardi, ne de Mertens adını duyurdukları takımlardaki gibi oynuyor. Çok daha farklı bir kimliğe bürünmüş durumdalar. 35 yaşındaki Mertens köpek gibi koşuyor ve hem savunmaya, hem ataklara yardım ediyor. Bu inanılmaz bir olay.

Icardi ise ne PSG'de, ne de Inter'de bu şekilde oynuyordu. Pasör özellikleri ve imkansız gibi gözüken durumlarda goller atabilmesiyle takımı sırtlıyor. Diğer takımlarda böyle değildi. Çok olgun bir futbol sergiliyor. Ve takımın kapasitesini biliyor. Bu yüzden öncülük ederek hem atıyor, hem de attırıyor. Ciddiye almasa eli kolu sallar dağa taşa vurur topları (Kerem, Barış vs. gibi). Hep garantiye oynuyor. Golü atamayacağını bildiği zaman en iyi seçeneği tercih ederek attırmaya oynuyor. Bu yüzden inanılmaz bir kumaş. Hala 100 milyon euro değerinde futbol oynuyor. Pozisyon harcadığı nadir görülür.

Alırsak belki de süper ligin en iyi transferi diyebilirim. Çünkü yaşı çok genç.
Mental problemleri var deniyor. Mourinho ile kavgalıymış zaten. Kafasına göre istediği zaman oynuyor diyorlar. Yani bu bakımdan biraz sıkıntı olabilir fakat yetenekleri tartışılmaz. Emre Mor gibi olmadığı sürece sorun olmaz :) Kimi futbolcu yeteneklerini bile bile kendini yok ediyor.

O zaman şöyle bir şey söyleyim ne Icardi, ne de Mertens adını duyurdukları takımlardaki gibi oynuyor. Çok daha farklı bir kimliğe bürünmüş durumdalar. 35 yaşındaki Mertens köpek gibi koşuyor ve hem savunmaya, hem ataklara yardım ediyor. Bu inanılmaz bir olay.

Icardi ise ne PSG'de, ne de Inter'de bu şekilde oynuyordu. Pasör özellikleri ve imkansız gibi gözüken durumlarda goller atabilmesiyle takımı sırtlıyor. Diğer takımlarda böyle değildi. Çok olgun bir futbol sergiliyor. Ve takımın kapasitesini biliyor. Bu yüzden öncülük ederek hem atıyor, hem de attırıyor. Ciddiye almasa eli kolu sallar dağa taşa vurur topları (Kerem, Barış vs. gibi). Hep garantiye oynuyor. Golü atamayacağını bildiği zaman en iyi seçeneği tercih ederek attırmaya oynuyor. Bu yüzden inanılmaz bir kumaş. Hala 100 milyon euro değerinde futbol oynuyor. Pozisyon harcadığı nadir görülür.

Mental problemleri var deniyor. Mourinho ile kavgalıymış zaten. Kafasına göre istediği zaman oynuyor diyorlar. Yani bu bakımdan biraz sıkıntı olabilir fakat yetenekleri tartışılmaz. Emre Mor gibi olmadığı sürece sorun olmaz :)
Mourinho hocam sorunlu dediyse sorunludur. Almaya gerek yok. Şaka bir yana Emre mor gibi olacağını düşünmüyorum. Şöyle bi 20 milyon Euro satın alma opsiyonu koymaya çalışıp. Çok iyi oynarsa Boey kerem nellson gibi oyuncuları satarak bonservisi alınabilir. Çok beğendiğim bir oyuncu.

Kerem kesinlikle kötü değildi bu maç.
Hocam Kerem bu maç ezdiği pozisyon kadar kariyerinde ezmemiştir. Kerem son birkaç haftadır eski formunu yakalayamıyor, topları eziyor, pozisyonları bozuyor, milletin topuna atlayıp anlaşmazlıklara sebep oluyor. Ben şahsen şımardığını ve birkaç hafta maçları kenardan takip etmesini düşünüyorum.

Hocam Kerem bu maç ezdiği pozisyon kadar kariyerinde ezmemiştir. Kerem son birkaç haftadır eski formunu yakalayamıyor, topları eziyor, pozisyonları bozuyor, milletin topuna atlayıp anlaşmazlıklara sebep oluyor. Ben şahsen şımardığını ve birkaç hafta maçları kenardan takip etmesini düşünüyorum.
Hocam kerem son maçta her ne kadar çok da iyi olmasa da kesinlikle Galatasaray’ın şu anda en iyi kanat oyuncusu.

Emre Mor gibi olmadığı sürece sorun olmaz
Mümkünatı yok öyle olsun. Emre Mor pas atması gerekirken şut atar, şut atması gerekirken pas atan bir oyuncu. Çalım atmada iyi, tabii dozu çok kaçırıyor, şut atma ve pasörlüğü yok.

Yusuf Demir'den çok ümitliydim ben, nasıl böyle oldu hiç anlamadım. Umarım Okan Buruk ile arasındaki sorun çözülür. Barış'a göre çok daha iyi oyuncu.

Yeni konular

Geri
Yukarı