Galatasaray 3-0 Fenerbahçe

Dostum sakin ol bir sonraki maç yenersiniz çok da kafaya takma.

Ben niye kafaya takayım ya. Altı üstü maaşlı bir işçiyim. Adamlar kaybeder bu gece gider aleme kafaları dağıtır. Milyon dolar kazananlar düşünsün ben bir taraftarım. Maaşım yeterse maça gider. Yetmezse oturur izlerim. Futbol her zaman yarın olan bir oyun. Hayatta böyle. Bir maç kazandınız diye sizde kendinizi bir şey sanmayın. 😎

Bırakmaz. Beş para etmeyen Avrupa liglerinin artığı futbolculara dünyanın ilgisini sevgisini gösteren bir futbol kitlesine sahibiz çünkü.
Buna katılamam. Çünkü Melo çok nadir bulunan orta sahalardan biriydi. Zaten Juventus'tan gelmişti. Artık olarak görmüyorum, büyük haksızlık olur. Ama yabancı oyunculara fazla sevgi gösterildiği doğru.

Ben niye kafaya takayım ya. Altı üstü maaşlı bir işçiyim. Adamlar kaybeder bu gece gider aleme kafaları dağıtır. Milyon dolar kazananlar düşünsün ben bir taraftarım. Maaşım yeterse maça gider. Yetmezse oturur izlerim. Futbol her zaman yarın olan bir oyun. Hayatta böyle. Bir maç kazandınız diye sizde kendinizi bir şey sanmayın. 😎

İyi maçtı.

Hakemin iptal ettiği Sivas golüne sığınan cim bom büyük takım hatalarıylar konuşmanız anlamsız. Hakemlerle zirveye gelmiş adam gibi bir maç kazandınız diye bıt bıt ötmeyin tebrikler Galatasaray dedik zaten. Az biraz futboldan anlasan futboldan konuşurdun.
Hocam valla hiçbir şey anlamadım yazdığınızdan.

Kaç yıl oldu hâlâ yeteneksiz herifleri kalede barındırıyor Fener. Abuk subuk oyunculara dünya kadar para vermesini biliyorlar anca.

Geri
Yukarı