Galatasaray Rizespor Maçı

Premier League dışında hepsi boş. Türk futbolu geriliyor. Böyle olmasına rağmen GS nasıl şampiyon oluyor anlamıyorum. (Galatasaray'lıyım.)
Her şeye rağmen Galatasaray diye boşuna demiyoruz. Ondan reis. Ben sadece çok sinirlendim bu hakeme ve haksızlığa o yüzden açtım konuyu. Umarım döner Nandom.

Sıkı bir Galatasaray'lıyım. Bugün Muslera'nın sakatlanmasına aşırı üzüldüm. Keşke fark yeseydik , yenilseydik ama Muslera sakatlanmasaydı. Hele ki o pozisyonda hakemin çok net ofsaytı görmemesi ve oynanmasının ardından Muslera'nın sakatlanması daha çok moralimi bozuyor. Hakem senenin bana göre en kötü yönetimlerinden birini yaptı. Rize'lilerin çok sert girişmelerine çoğunlukla faul vermedi veya versede kart göstermedi. Bizim oyuncuların her müdahalesine faul verdi. Omuz omuza mücadelelerimizin hepsinde faul aldılar. Sahada resmen dayak yedik. Biliyorum diğer takımın taraftarları görünce ağlıyorlar falan diyecek fakat maçı tarafsızca izleyip gelirlerse hakemin ne kadar kötü olacağını göreceklerdir.

Fakat şunu da belirtmekte fayda var takımımızda pek iyi hazırlanamamış. Pek iyi atağa kalktığımız ve paslaştığımız görülemez.

Sıkı bir Galatasaray'lıyım. Bugün Muslera'nın sakatlanmasına aşırı üzüldüm. Keşke fark yeseydik , yenilseydik ama Muslera sakatlanmasaydı. Hele ki o pozisyonda hakemin çok net ofsaytı görmemesi ve oynanmasının ardından Muslera'nın sakatlanması daha çok moralimi bozuyor. Hakem senenin bana göre en kötü yönetimlerinden birini yaptı. Rize'lilerin çok sert girişmelerine çoğunlukla faul vermedi veya versede kart göstermedi. Bizim oyuncuların her müdahalesine faul verdi. Omuz omuza mücadelelerimizin hepsinde faul aldılar. Sahada resmen dayak yedik. Biliyorum diğer takımın taraftarları görünce ağlıyorlar falan diyecek fakat maçı tarafsızca izleyip gelirlerse hakemin ne kadar kötü olacağını göreceklerdir.

Fakat şunu da belirtmekte fayda var takımımızda pek iyi hazırlanamamış. Pek iyi atağa kalktığımız ve paslaştığımız görülemez.
2021 Çok güzel yıl olacak gibime geliyor. Virüs tamamen bitecek, eski hale döneceğiz ve olumlu şeyler olacak. Nandom dönecek falan. Hayırlısı. Umarım şampiyon oluruz ve en kötü maçımız budur.

2021 Çok güzel yıl olacak gibime geliyor. Virüs tamamen bitecek, eski hale döneceğiz ve olumlu şeyler olacak. Nandom dönecek falan. Hayırlısı. Umarım şampiyon oluruz ve en kötü maçımız budur.
Umarım dediğin olur. Muslera iyileşti , sahalara dönecek haberi beni aşırı mutlu eder. Fakat diğer yandan bakınca yaşından dolayı , sanırım aynı sakatlığı yaşayan Emre Akbaba'dan daha geç dönecek. Ve bu gelecek sezonun yarısında olmayacak demek. Bu dönemde kaleye Okan ile devam edeceğimizi pek düşünmüyorum. Kötü kaleci değil bence ama şampiyon takım kalecisi mi o da tartışılır. Bu yüzden bir kaleci alacaklardır diye düşünüyorum. O kaleci iyi çıkarsa Muslera döndüğünde kaleyi direk geri alabilecek mi ? Falan filan gece gece kaptanın sakatlığı hem çok moralimi bozdu hem de kafamda bir sürü soru yarattı. Ah Nando ah.

Umarım dediğin olur. Muslera iyileşti , sahalara dönecek haberi beni aşırı mutlu eder. Fakat diğer yandan bakınca yaşından dolayı sanırım , aynı sakatlığı yaşayan Emre Akbaba'dan daha geç dönecek. Ve bu gelecek sezonun yarısında olmayacak demek. Bu dönemde kaleye Okan ile devam edeceğimizi pek düşünmüyorum. Kötü kaleci değil bence ama şampiyon takım kalecisi mi o da tartışılır. Bu yüzden bir kaleci alacaklardır diye düşünüyorum. O kaleci iyi çıkarsa Muslera döndüğünde kaleyi direk geri alabilecek mi ? Falan filan gece gece kaptanın sakatlığı hem çok moralimi bozdu hem de kafamda bir sürü soru yarattı. Ah Nando ah.
Uğurcan Çakır hamlesi ve Muslera'nın onu eğitmesi de bir alternatif olabilir.

Uğurcan Çakır hamlesi ve Muslera'nın onu eğitmesi de bir alternatif olabilir.
Uğurcan'ın şu an Galatasaray'a gelmesi pek olası gözükmüyor. Sanırım Trabzon'un hedefi onu Avrupa'ya yüksek fiyatlara göndermek. Bence tecrübeli , yaşını almış ama bizi yarım sezon götürebilecek bir kaleci alabilirler. Yarım sezondan sonra Muslera ile devam edebiliriz. Kaleci kolay bulunmuyor , genç kalecilerin şu an ki fiyatı yüksek gelecektir. Ve bu mali durumda fazla para verilebileceğini düşünmüyorum.

Tuzlaspor maçından sonra benim güvenim yok oldu hocam maalesef. Penaltı kurtardı, helal olsun ama dönen topta o gol oldu. İyi karakteri var, yeteneği var ama gelişmesi lazım. Bize uğurcan gibiler lazım.

Hocam Berk Balaban var, hazırlık maçında süper oynamıştı. Penaltı kurtarıp 2 kritik müdahale yapmıştı.

Yeni konular

Geri
Yukarı