Galatasaray'ın Avrupa ligi play off rakibi belli oldu!

Rakibimiz sparta prag. Ben kolay bir kura olduğunu düşünüyorum. UCL'de oynadığımız gibi oynarsak bence yenemeyeceğimiz bir takım yok. Siz ne düşünüyorsunuz?
Mükemmel haber, canlı yayını izlemeyi unutmuşum bu konuyu gördüğüm iyi oldu 😄

1702902680336.png

Aman dikkat hocam. Çok riskli görünüyolar.

Hocaları Danimarkalı, kendi liglerinde tabir-i caizse vura vura giden, Kuchta, Haraslin gibi çok tehlikeli oyuncuları bulunan ve ufak çaplı ölüm grubundan tur atlsmayı başarmış bir takım. Herkes Galatasaray'ın ŞL'deki oyununu övüyor ama mucizevi Old Trafford galibiyeti olmasa sonuncu oluyorduk grupta. Sözün özü asla hafife alınmayacak bir takım Sparta Prag.

Hocaları Danimarka'lı, kendi liglerinde tabir-i caizse vura vura giden, kuchta, haraslin gibi çok tehlikeli oyuncuları bulunan ve ufak çaplı ölüm grubundan tur atlsmayı başarmış bir takım. Herkes Galatasaray'ın SL'deki oyununu övüyor ama mucizevi old trafford galibiyeti olmasa sonuncu oluyorduk grupta. Sözün özü asla hafife alınmayacak bir takım sparta prag.

Galatasaray'lı oyuncular maç seçiyor bence. Bu ligi ciddiye alırsak eğer yarı final bekliyorum. Belki abartı olacak ama Galatasaray'dan bu sene 4 kupa bekliyorum. Ziraat, super kupa, Europa League, Süper Lig.

Yeni konular

Geri
Yukarı