Galatasaray'ın Avrupa ligi play off rakibi belli oldu!

Kophenag otobüs çekti okan hocanın hataları vardı tete ve kerem oynamayacaktı sadece Icardi'ye orta açtık ve bu yüzden kaybettik son zamanlarda Galatasaray kötü oynuyor.

UCL son 16'ya çıkamamız tamamen okan hocaya yazar. Adamlar sadece 1 tane kafa golü yemiş sezon boyunca ve biz adamlara tam 42 tane orta açık ama nafile.

Kopenhag savunması çok güçlü bir takım. Allianz arenadan puan aldı adamlar.
İstanbul'daki maç fiyaskoydu, okan hocaya yazar. Parken'deki maç normal, puan kaybeden takımlara bakınca anlarsınız zaten zor deplasman olduğunu.

UCL son 16'ya çıkamamız tamamen okan hocaya yazar. Adamlar sadece 1 tane kafa golü yemiş sezon boyunca ve biz adamlara tam 42 tane orta açık ama nafile.

Adamlarda defans oyuncuları çok uzun ve kötü oynayan bir İcardi vardı Galatasaray Kophenag maçlarında Galatasaray'ın ilk 11'i çok kötüydü tete ve zaha hiç maç havasında değildi Ziyech 0-0 devam ederken girse atardık ve son 16 maçlarına kalırdık.

Geçebiliriz ama deplasmanda zorlarlar diye tahmin ediyorum Galatasaray'da icardi ve zaha düzelmeli ve kerem ve tete maçta oynamamalı ziyech oynarsa gol atar.

Eğer gerçekten maç içerisinde icardiyi takip ediyorsan icardinin topla buluşamamasının tek sebebi zaha ve tete. Zaha eskisi gibi değil. Kerem icardiye sahanın her yerinde ezbere de olsa en çok asist yapan ve en çok asist + gol ile sezon kapatan ikililer. Zaha geldiğinden beri icardinin performansı düştü. Bu zaha kötü demek değil ama kerem ve icardi çok daha uyumluıydu bana soracak olursan 10 numarada ziyech solda kerem forvet icardi SGK'a ise zaha geçebilir veya yerine çok kaliteli bir topçu alınabilir fakat barış bile kesebilir bunu. Barışı çok beğeniyorum.

Galatasaray'lı oyuncular maç seçiyor bence. Bu ligi ciddiye alırsak eğer yarı final bekliyorum. Belki abartı olacak ama Galatasaray'dan bu sene 4 kupa bekliyorum. Ziraat, super kupa, Europa League, Süper Lig.
Maç seçmeleri normal. Kim Allianz Arena'da oynadıktan 3 gün sonra Pendikspor maçına çıkıp motive olabilir ki.

Onun dışında Milan, Leverkusen, West Ham, Liverpool hatta Brighton dururken Galatasaray'ın UEL kazanması imkansız. Ligi zaten ya Fenerbahçe ya da Galatasaray kazanacak. Ben şu anki durumda Fenerbahçe'yi daha avantajlı görüyorum ama inanılmaz kırılganlar. Önümüzdeki hafta oynayacağımız iki FB maçı bizim açımızdan sezonun gidişatını belirleyebilir.

Geri
Yukarı