Galatasaray'ın Avrupa ligi play off rakibi belli oldu!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Geçen sene iç sahada kök söktürmüştü bunlar City'e. Ha Etihad'daki maç Grabara olmasa 10-0 biterdi orası ayrı konu. Ben yine aynı senaryoyu bekliyorum.

Eğer gerçekten maç içerisinde icardiyi takip ediyorsan icardinin topla buluşamamasının tek sebebi zaha ve tete. Zaha eskisi gibi değil. Kerem icardiye sahanın her yerinde ezbere de olsa en çok asist yapan ve en çok asist + gol ile sezon kapatan ikililer. Zaha geldiğinden beri icardinin performansı düştü. Bu zaha kötü demek değil ama kerem ve icardi çok daha uyumluıydu bana soracak olursan 10 numarada ziyech solda kerem forvet icardi SGK'a ise zaha geçebilir veya yerine çok kaliteli bir topçu alınabilir fakat barış bile kesebilir bunu. Barışı çok beğeniyorum.

İcardi koşamıyor ve ortalarda iyi değil zaten Kophenag defansı çok uzun oyunculardan oluşuyordu Okan buruk büyük hata yaptı tete Zaha ve İcardi ile başlayarak yoksa Galatasaray kazanırdı.

Güzel bir kura oldu, rakibi her ne kadar tanımasam da herkes zor bir kura olmadığını söylüyor. Biraz şans yüzümüze güldü, ölüm grubundan sonra :D. Şubat'a kadar zamanımız var, umarım devre arası transferleri yapılıp güzel bir şekilde Avrupa Ligine devam edeceğiz.

Muhtemel rakipleri düşününce çekilebilecek en iyi birkaç kuradan birisiydi. Kopenhag'a göre kadro kaliteleri daha düşük. Galatasaray'ın en büyük düşmanı yine kendisi güzel transferler gelirse rahat turlarız.

Güzel bir kura oldu, rakibi her ne kadar tanımasam da herkes zor bir kura olmadığını söylüyor. Biraz şans yüzümüze güldü, ölüm grubundan sonra :D. Şubat'a kadar zamanımız var, umarım devre arası transferleri yapılıp güzel bir şekilde Avrupa Ligine devam edeceğiz.
Bu oyunla Avrupa Liginin ön elemesinde bile eleniriz. Mahalle takımlarını yenmekte zorlanıyoruz. Transfer yapmazsak işimiz çok ama çok zor.

Geri
Yukarı