Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi grupları kaçıncı bitirir?

Hocam konuyu 1 ay sonra hortlatıyorum ama durum çok ilginç şuan, vallahi noldu anlamadım. Kopenhag’ı yeneriz, United zorlar diyorduk. Kendi evimizde Kopenhag‘la berabere kalıp United‘ı da deplasmanda yendik :)

United’ın durumu kötü şuan, bence daha 4 maç varken yorum yapmak erken ama Kopenhag’la biz ikincilik konusunda yarışacağız gibi duruyor.

Dosya Ekleri

• IMG_0053.jpeg
    IMG_0053.jpeg
    234,1 KB · Görüntüleme: 23
Konuyu hortlatayım bir.
Önümüzdeki Bayern deplasmanı çok önemli değil. Büyük ihtimalle yenileceğiz ama hiç sıkıntı yok. Kalan iki maçı kazanırsan zaten garanti çıkıyorsun. Tabi Bayern maçından puan çıkartırsak çok daha güzel olur. Olmayacak iş değil, futbol bu.

United maçı kendi evimizde ve kazanmaktan başka şansımız yok. Kopenhag deplasmanı zorlayacak gibi. Tam tahmin yürütemesemde 1-0 alırız veya berabere kalırız diye düşünüyorum. Bayern deplasmandan ümidim yok. Devre arası sağlam transferler yaparsak ve son 16'da dengimiz bir rakip gelirse çeyrek final çok güzel olur.

2. bitiririz. Evimizde Manu'yu tokatlar, Kopenhag'ı da deplasmanda sahayı onlara dar ederiz. Kopenhag deplasmanı için zor diyorlar nedense ama yine de kazanan biz oluruz.

Büyük konuşmuş gibi olmak istemiyorum ama tahminlerim bu yönde.

Şu anki mevcut kadrosuyla 4. bitirir.
Manchester United'ın bu kadar kötü olacağını tahmin etmedim. Veya Galatasaray'ın daha iyi futbol oynayacağını tahmin edemedim diyebiliriz. Ama Kopenhag ve Bayern'in önüne geçemeyeceğinden net emindim. Maalesef Türk takımlarının Kopenhag'a karşı bir zaafı var. Adamlar %30 topla bile oynasa bir şekilde kazanıyor. 2 sene önce Trabzonspor maçı da aynı şekilde olmuştu. Az gelip öz geliyorlar.

Hayırlı olsun. Yanıldığıma sevindim. Galatasaray'a UEFA Avrupa Ligi'nde başarılar dilerim.

Geri
Yukarı