Galatasaray'ın şampiyonlar ligi kadrosu kurması

Ther

Hectopat
STSL bu sene umarım umduğumuz gibi harika geçer diyor, bu transferler hakkındaki yorumlarınızı merak ediyorum.

Transferler, piyasa değerleri ve geldikleri takımlar:

• Mertens (5M) NAPOLI
  • Torreira (20M) ARSENAL
  • Sergio Oliveira (12M) PORTO(ROMA)
  • Leo Dubois(10M) LYON
  • Haris Seferovic (8M) BENFICA
  • Fredrik Midtsjo (6M) AZ ALKMAAR
  • Mauro Icardi (22M) PARIS SAINT GERMAIN
  • Yusuf Demir (5M) BARCELONA(RAPID WIEN)
  • Mathias Ross (1M) AABORG
  • James Rodriguez (Bitme Aşaması) (13M) (AL-RAYYAN)
  • Adama Traore (Bitme Aşaması) (20M) BARCELONA(WOLVES)

Ayrıca halihazırda çok kuvvetli oyun ortaya koyan Boey, Nellson, Muslera ve Gomis'i demiyorum bile. Eğer bu kadro uyum içerisinde tam takır çalışırsa Gala hem ligde hem seneye Avrupa'da iyi işler ortaya koyabilir. Umarım olur çünkü başarılara, marka değerlerine ve nam salmaya tüm hepimizin ihtiyacı var, şu sıralar alınan her başarı milli başarıdır. Tüm takımlarımıza başarılar dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Galatasaray güzel kadro kurdu. Şimdiye dek harika oyun sergileyemeseler de yavaş yavaş oturuyor. Hakemler maçları katletmese Süper Lig'de özellikle 3 büyük arasında müthiş bir rekabet dönecek gibi. Anadolu takımlarından da iyi takımlar var. Umarım bu yıl iyi bir sezon olur.

STSL bu sene umarım umduğumuz gibi harika geçer diyor, bu transferler hakkındaki yorumlarınızı merak ediyorum.

Transferler, piyasa değerleri ve geldikleri takımlar:

• Mertens (5M) NAPOLI
  • Torreira (20M) ARSENAL
  • Sergio Oliveira (12M) PORTO(ROMA)
  • Leo Dubois(10M) LYON
  • Haris Seferovic (8M) BENFICA
  • Fredrik Midtsjo (6M) AZ ALKMAAR
  • Mauro Icardi (22M) PARIS SAINT GERMAIN
  • Yusuf Demir (5M) BARCELONA(RAPID WIEN)
  • Mathias Ross (1M) AABORG
  • James Rodriguez (Bitme Aşaması) (13M) (AL-RAYYAN)
  • Adama Traore (Bitme Aşaması) (20M) BARCELONA(WOLVES)

Ayrıca halihazırda çok kuvvetli oyun ortaya koyan Boey, Nellson, Muslera ve Gomis'i demiyorum bile. Eğer bu kadro uyum içerisinde tam takır çalışırsa Gala hem ligde hem seneye Avrupa'da iyi işler ortaya koyabilir. Umarım olur çünkü başarılara, marka değerlerine ve nam salmaya tüm hepimizin ihtiyacı var, şu sıralar alınan her başarı milli başarıdır. Tüm takımlarımıza başarılar dilerim.
Ülke olarak işimiz zor şuan ülke puanı sebebiyle. Allah avrupadaki takımlarımıza yardımcı olsun.

Amin, bu işin takımı kalmadı kanka, artık Fener de Cimbom da Beşiktaş da bizim. Hele o eski dönemlere dönelim, tekrardan tek takıma döneriz.
Ülke olarak işimiz zor şuan ülke puanı sebebiyle. Allah avrupadaki takımlarımıza yardımcı olsun.

Galatasaray güzel kadro kurdu. Şimdiye dek harika oyun sergileyemeseler de yavaş yavaş oturuyor. Hakemler maçları katletmese Süper Lig'de özellikle 3 büyük arasında müthiş bir rekabet dönecek gibi. Anadolu takımlarından da iyi takımlar var. Umarım bu yıl iyi bir sezon olur.
Kaliteli yorum✅

Dursun Öz-back geldi. Bu sezon İnşallah geçen sezon gibi olmaz. İlk 3'e girse bile benim için yeterli ama isteğim şampiyonluk. Olursa çok güzel olur.

Amin, bu işin takımı kalmadı kanka, artık Fener de Cimbom da Beşiktaş da bizim. Hele o eski dönemlere dönelim, tekrardan tek takıma döneriz.
Geçen gün forumda bir konu gördüm Fenerbahçenin Uel gruplarıyla ilgili. İnanin utandım. Bir Galatasaraylı bir taraftar Fenerbahçeli elemana karşı sert şekilde
Uel maçları ile ilgili konuşuyor ama Fenerbahçeli şahıs aşırı sakin ve yapıcı cevaplar veriyor. Galatasaraylı olarak üzüldüm. He tabi diğer takımlarda da aynı durum mevcut da insanlarımızın çoğunun birbirine sportmence yaklaşacak kadar evrimini tamamlamadığı genel olarak üzücü. Fenerbahçenin başarısının bir sonraki sezon işine yarayacağını düşünmüyor ya da bu maçları milli maç olarak görmüyor.

Geçen gün forumda bir konu gördüm Fenerbahçe'nin uel gruplarıyla ilgili. İnanin utandım. Bir Galatasaray'lı bir taraftar Fenerbahçe'li elemana karşı sert şekilde.
Uel maçları ile ilgili konuşuyor ama Fenerbahçe'li şahıs aşırı sakin ve yapıcı cevaplar veriyor. Galatasaray'lı olarak üzüldüm. He tabii diğer takımlarda da aynı durum mevcut da insanlarımızın çoğunun birbirine sportmence yaklaşacak kadar evrimini tamamlamadığı genel olarak üzücü. Fenerbahçe'nin başarısının bir sonraki sezon işine yarayacağını düşünmüyor ya da bu maçları milli maç olarak görmüyor.

Eskiden bende umursamıyordum Türk takımlarının elenip elenmemesi hakkında ama özellikle şu zamanlar Fenerbahçe Avrupa ligi kupası alsa sevinirim.

Geri
Yukarı