Galax 1660 Super mining değerleri nasıl?

dayton

Picopat
Daha fazla  
Merhabalar 2 haftadır bu değerlerle kazım yapıyorum şimdilik kartıma bir zarar gelmedi toplam 300 lira hesabıma bakiye yattı ethermine.org'dan
Sizce bu şekilde kazımam ekran kartına zarar veriyor mudur?
51-55 derece arasında gidip geliyor fan %60 da sabit.
Yorumlarınızı bekliyorum.

Dosya Ekleri

• kzm.PNG
    kzm.PNG
    247,7 KB · Görüntüleme: 312
51-55 Derecede tutarsanız inanın hiçbir şey olmaz bende 1 aydır yapıyorum nereden baksanız sıcaklıklarım stabil 56-62 arası ben 1-2 yıl rahat mining yaparım diyorum -zaten o zamana ekran kartının parası çıkıyor-.

GTX 1660 Super sahibi bir kişi bence mining yapmamalı. O kadar para verip RX 580 ile denk bir hızda kazmak bence çok da mantıklı bir hareket değil. Kartı çürütmeye değmez yani.
Kart çürüyor/bozuluyor gibi şeyler lütfen söylemeyelim eğer bilinçli ve profesyonel yaparsa onu uzun bir süre götürür.

Hey maşallah güzel değerler, ben 31.5 alıyorum tabi benim vramler hynix bir tane micron var o da +900 vram ile 29.5 kazıyor

Kart çürüyor/bozuluyor gibi şeyler lütfen söylemeyelim eğer bilinçli ve profesyonel yaparsa onu uzun bir süre götürür.
Yok yani demek istediğim bu karta gidip 5 bin lira civarı para bayıp bu kadar yavaş kazmak bence hiç mantıklı bir hareket değil. Eskiden 2000 TL gibi fiyatlarda alanlara bir şey diyemem tabii.

Fan hızı biraz fazla, eğer düşürebilirseniz %50'ye düşürmeye çalışın. Sıcaklık yükselirse geri yükseltirsiniz.

Geri
Yukarı