Galax GTX 1650S için Aerocool 400W PSU yeterli midir?

joelmiller0

Femtopat
Daha fazla  
i39100F, GT 1030'lu bir sistemim var ve Aerocool VX Plus 400 modeliyle kullanıyorum. 2.el 3500TL'ye Galax GTX 1650S alacağım. Şimdi 2 sorum var;
1-Sistemin yeni haliyle bu PSU yeterli midir? Yetersizse bu fiyata yakın performanslı hangi kart alınır? Çünkü PSU alacak param yok.
2- Bu fiyata bu ekran kartı alınır mı?(Garantisi mevcut değil kutu fatura vs her şey tam.) Tavsiyeleriniz ve yardımlarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
PSU yeter ama ekran kartı aşırı pahalı. O paraya GTX 1660 Ti alırsın.
yaşadığım ilin ilanlarında bu karttan 2 tane var ve yakın fiyatlar ve sanırım 1650s den yukarı olan kartlar işlemcimle darboğaz yapıyor yakın zamanda işlemci yükseltmeyi düşünmüyorum o yüzden bu karta yönelmiştim başka bir öneriniz varmıdır darboğaz olmayacak biçimde bu fiyat bandında ve altında ve bu karta max kaç tl verilir

Yaşadığım ilin ilanlarında bu karttan 2 tane var ve yakın fiyatlar ve sanırım 1650S'den yukarı olan kartlar işlemcimle darboğaz yapıyor yakın zamanda işlemci yükseltmeyi düşünmüyorum o yüzden bu karta yönelmiştim başka bir öneriniz var mıdır darboğaz olmayacak biçimde bu fiyat bandında ve altında ve bu karta Max kaç TL verilir.

İşlemcin 1660 Ti ile darboğaz falan yapmaz. GTX 1650 Super alacaksan bile 2500 liradan fazla etmez.

Geri
Yukarı