Galax RTX 2060 vs Gigabyte RTX 2060

Hocam yanlış anlamayın ama konuda sadece birkaç kişinin şikayetini gördüm. Sorun kronik bir sorun gibi gözükmedi açıkçası, sonuçta teknoloji de şans işi. Siz bu linki atmadan önce hiçbir yerde bu sorunu da okumamıştım açıkçası. Ne kadar yaygın bir sorun? Yani nadir karşılaşılan bir sorunsa üstüne 300-400 TL verip aynı kartın başka markasını almak ne kadar mantıklı ki öyle bir bütçem de yok şu anda. Bu arada o gigabyt RTX 2060 neden o kadar ucuz o siteyi de ilk kez duyuyorum bana güven vermedi.

Hocam biz uyarıyoruz şuana kadar neredeyse herkes Windforce modelinin sıkıntılı olduğunu söyledi(sadece bu konuda değil). Eğer siz illa şansınıza güvenip gidip Gigabyte olanı alacaksanız gidin alın ama biz uyarıyoruz.

@Alo ben Emre abin kıskançlığından kızgın atman bayağı komik. 😂

:d?

@Alo ben Emre abin kıskançlığından kızgın atman bayağı komik. 😂
Seni mi kıskanıcam? Daha sadece markaya bakıp parça öneriyorsun. ASUS mesela en kaliteli markalardan peki onun yaptığı sıkıntılı model yok mu? Ben arkadaşa söyledim artık kendisi bilir ne alıp ne almayacağını sonuçlarına da katlansın. Kötü bir parça önermenden kızgın attım.
Hocam biz uyarıyoruz şuana kadar neredeyse herkes Windforce modelinin sıkıntılı olduğunu söyledi(sadece bu konuda değil). Eğer siz illa şansınıza güvenip gidip Gigabyte olanı alacaksanız gidin alın ama biz uyarıyoruz.

:d?
Kanka bırak bunlar anlamaz.

Seni mi kıskanıcam? Daha sadece markaya bakıp parça öneriyorsun. ASUS mesela en kaliteli markalardan peki onun yaptığı sıkıntılı model yok mu? Ben arkadaşa söyledim artık kendisi bilir ne alıp ne almayacağını sonuçlarına da katlansın. Kötü bir parça önermenden kızgın attım.

Kanka bırak bunlar anlamaz.
Hocam Gigabyte alma demekten başka bir şey yazmadığın için sizi ciddiye almamış olabilir miyim? Konunun gerisine bakarsan sordum hatta neden alma diyorsunuz diye, başka öneriler var mı diye. Gigabyte değilse ne alınmalı? Galax alınır mı? Bunlara cevap verirseniz en azından yapıcı bir yorum olur. Sadece gigabyte alma diyip geçilince neden diye sormaktan başka bir şey yapamıyordum haliyle.
Hocam Windforce modelleri soğutma konusunda berbat arkadaşlar zaten söylemiş almayın lütfen o modeli.
Galax konusunda ne düşünüyorsunuz?

Hocam Gigabyte alma demekten başka bir şey yazmadığın için sizi ciddiye almamış olabilir miyim? Konunun gerisine bakarsan sordum hatta neden alma diyorsunuz diye, başka öneriler var mı diye. Gigabyte değilse ne alınmalı? Galax alınır mı? Bunlara cevap verirseniz en azından yapıcı bir yorum olur. Sadece Gigabyte alma deyip geçilince neden diye sormaktan başka bir şey yapamıyordum haliyle.

Galax RTX 2060 almanızı öneririm. Aşağıya kart ile ilgili incelemeleri atıyorum bakmınızı tavsiye ederim.

Galax RTX 2060 almanızı öneririm. Aşağıya kart ile ilgili incelemeleri atıyorum bakmınızı tavsiye ederim.
Teşekkürler hocam, bu incelemelerin üçünü de zaten okudum, birkaç gün içinde sistemi sipariş edeceğim. İki kart da kafamı karıştırıyor hala ama bu kadar insan kötülüyorsa gigabyte'ı vardır bir sebebi. Galax ile devam edebilirim sanırım.

Hocam Gigabyte alma demekten başka bir şey yazmadığın için sizi ciddiye almamış olabilir miyim? Konunun gerisine bakarsan sordum hatta neden alma diyorsunuz diye, başka öneriler var mı diye. Gigabyte değilse ne alınmalı? Galax alınır mı? Bunlara cevap verirseniz en azından yapıcı bir yorum olur. Sadece gigabyte alma diyip geçilince neden diye sormaktan başka bir şey yapamıyordum haliyle.

Kardeşim benim yorumları doğru düzgün okursan neden alma dediğimi anlarsın, cevabını verdim.

Geri
Yukarı