Elektronik Galaxy A34 9.499 TL

Alırken kimin üstüne olduğu önemli değil. Telefona taktığın hat senin üzerine olsun o kadar. Kısaca evet.
Bilmeden yorum yapmayın. Fatura kendi adına ve sadece cihaz olacak şekilde olmalı ki eşleştirmeyi yapabilsinler.

Bilmeden yorum yapmayın. Fatura kendi adına ve sadece cihaz olacak şekilde olmalı ki eşleştirmeyi yapabilsinler.
Dediğiniz doğru ama bence siz de bilmeden yorum yapmayın. Arkadaşa cevap verdim o cümlede.

Hat takana kadar hattin kimin üstünde olduğu önemli değil değil mi ? Arkadaş hattan bahsediyor.
Aynen öyle.

IMEI numaramı nerede bulabilirim? 3 Aralık 2020 tarihinden sonra oluşturulan faturalarda IMEI numaranız satın aldığınız cihaza ait faturanın “Mal/Hizmet Cins” bölümünde yer alır. Bu sadece Amazon.com.tr tarafından satılan ve gönderilen ürünler için geçerlidir. Normalde burada yazması gerekiyor ama yazmıyor. Müşteri desteğine sorduğumda fatura kesildikten sonra bir değişiklik yapılamaz iade edebilirsiniz dedi. Ama şöyle bir şey buldum:
E fatura yanlış kesilirse ne olur?

E-Arşiv Fatura uygulaması üzerinden düzenlenen e-Arşiv Faturalar hatalı olarak oluşturulursa iptal edilebilirler. İptal edilen e-Arşiv Faturaların bilgisi e-Arşiv faturaların raporlandığı gibi takip eden gün akşamına kadar oluşturulacak e-Arşiv Fatura raporunda GİB'e raporlanmalıdır.

Bol bol müşteri hizmetlerini darlayacağız artık başka yolu yok. Haklı olan biziz çünkü. İade etsek bir daha bu fiyattan bulunur mu meçhul.

Dosya Ekleri

• invoice.pdf - Google Chrome 14.11.2023 20_55_48.png
    invoice.pdf - Google Chrome 14.11.2023 20_55_48.png
    77,9 KB · Görüntüleme: 56
Bana IMEI bilgimin faturada bulunması için diğer talep edenlerin olduğu listeye eklediğim söylendi. 3 gün içerisinde geri dönüş yapacaklardı. Sizin dediğiniz gibi "e-arşiv faturam hatalı gib'e raporlansın" şeklinde mi talep edelim bilemedim. Bu arada iade etmeyi düşünmüyorum. Elbet bir çözüm bulunur.

Yeni konular

Geri
Yukarı