Elektronik Galaxy A34 9.499 TL

Amazon ile iletişime geçtiğimde ürün elime ulaştıktan sonra 2 3 iş günü içerisinde fatura oluşacağı o faturada IMEI bilgisinin yer alma ihtimalinin olduğu söylendi. Burada alan arkadaşlar vardı ürünün eline geçmesinin üstünden 2 3 gün geçmiş olan birisi var mı faturada herhangi bir değişiklik yapıldı mı?

Amazon ile iletişime geçtiğimde ürün elime ulaştıktan sonra 2 3 iş günü içerisinde fatura oluşacağı o faturada IMEI bilgisinin yer alma ihtimalinin olduğu söylendi. Burada alan arkadaşlar vardı ürünün eline geçmesinin üstünden 2 3 gün geçmiş olan birisi var mı faturada herhangi bir değişiklik yapıldı mı?
Hocam istersen bu konudan takip et süreci, daha kalabalık burası Rehber 9.500 TL'den Düşük Fiyatlı Telefon Önerileri
Şu ana kadar hiç faturada değişiklik olan görmedim.

Ürün bana geldi, faturada IMEI yazmamışlar maalesef. Müşteri hizmetleriyle iletişime geçip bilgilendiririm sizi de. Yapmazlarsa da iade etmeyeceğim.

Ürün bana geldi, faturada IMEI yazmamışlar maalesef. Müşteri hizmetleriyle iletişime geçip bilgilendiririm sizi de. Yapmazlarsa da iade etmeyeceğim.

Bana da bugün teslim edildi müşteri hizmetleri ile görüştüm 1 2 gün beklememi istediler bu konuda düzenleme olabileceği söylendi. Bir değişiklik olursa bilgilendiririm

Kullanılan hat kendi üstümüze mi olacak vergi indirimi için? Hat taşımak hem çok pahalı hem de taahüt iptallerindeki ceza çok fazla.

Yeni konular

Geri
Yukarı