Recovery Galaxy A50 (A505F) TWRP nasıl kurulur?

onur 22

Decapat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar yukarıda bahsettiğim gibi A50 (A505F)TWRP kurmam gerekiyor. Bir de TWRP'nin indirme bağlantısını atarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:
Tamam.

Samsung Android USB Driver | Samsung Developers tar dosyasını pda kısmına atıp download modda Odin üzerinden Samsung USB driver kurulu bir şekilde flashlarsın herhangi bir sorumluluk kabul etmem.

Tamam teşekkür ederim.

Samsung Android USB Driver | Samsung Developers tar dosyasını pda kısmına atıp download modda Odin üzerinden Samsung USB driver kurulu bir şekilde flashlarsın herhangi bir sorumluluk kabul etmem.

Bir şey soracağım telefona ROM atmam için TWRP'ye ihtiyaç var mı? Yoksa Odin ile birlikte herhangi coustom ROM atılabilir mi?

Tamam.

Tamam teşekkür ederim.

Bir şey soracağım telefona ROM atmam için TWRP'ye ihtiyaç var mı? Yoksa Odin ile birlikte herhangi coustom ROM atılabilir mi?

Odin'le sadece stock ROM atılabilir TWRP üzerinden flashlaman lazım.

TWRP v3.7.0 bunu da deneyebilirsin çünkü TWRP. Me sitesini bende denemiştim ama vbmeta. İmg si olmadığı için hata almamıştım ama bunda vbmeta. İmg var.

Tamam teşekkür ederim bu arada bende vbmeta nerede diyordum.

TWRP v3.7.0 bunu da deneyebilirsin çünkü TWRP. Me sitesini bende denemiştim ama vbmeta. İmg si olmadığı için hata almamıştım ama bunda vbmeta. İmg var.

Bir şey soracağım bu A505F için mi? Çünkü A50 A505F ve A505X olarak ikiye ayrılıyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı