Galaxy A50 garantiye gönderilmeli mi?

Bende açıkmış. İngilizce kullandığım için yerini tarif edeceğim, çeviriler aynı olmayabiliyor. Cihaz bakımında sağ üstteki üç noktadan ortadakini açınca üç seçenek var. Üstteki ikisi açıktı. 03.30'a ayarlıymış hatta. Ama şartlarda SIM kart kilidi kapalıysa diyor. Bu sanırım PIN şifresinden bahsediyor. Bir de şarj muhabbeti var. Ben şarjıma pek dikkat etmem. %30 altında olduğu günler olabilir.

Umduğumdan bilgililermiş. Yine de ayarlarla alakalı bir şey değilse çözebileceklerini sanmıyorum.

Bir ara telefonumun arka kapağını söküp takmaları için garantiye vereceğim. Muhtemelen konu açmaya değer içerik çıkacak.

Bende açıkmış. İngilizce kullandığım için yerini tarif edeceğim, çeviriler aynı olmayabiliyor. Cihaz bakımında sağ üstteki üç noktadan ortadakini açınca üç seçenek var. Üstteki ikisi açıktı. 03.30'a ayarlıymış hatta. Ama şartlarda SIM kart kilidi kapalıysa diyor. Bu sanırım PIN şifresinden bahsediyor. Bir de şarj muhabbeti var. Ben şarjıma pek dikkat etmem. %30 altında olduğu günler olabilir.

Umduğumdan bilgililer miş. Yine de ayarlarla alakalı bir şey değilse çözebileceklerini sanmıyorum.

Bir ara telefonumun arka kapağını söküp takmaları için garantiye vereceğim. Muhtemelen konu açmaya değer içerik çıkacak.

Sizin bahsettiğiniz ayar buradakilerden hangisi acaba? Şu fotoğraf üzerinden göstereyim.

Screenshot_20210424-150226_Device care.jpg

Bence bendekini optimizenin altındaki yapıyor. Daha önce de dediğim gibi SIM kilidi muhabbeti yüzünden belki de yapmıyordur. Ama onu kapattım. Çünkü SIM PIN'i ve telefon şifresi girmeye üşeniyorum.

Bu optimize ayarından da yapıyor olabilir dedi temsilci. Fakat ben şu an gözlemlemek istiyorum, onun dışında Antivirüsü silipte deneyeceğim.

Sizin SIM ve Pin dediğiniz bölümü pek anlayamadım hocam. Detaylandırır mısınız rica etsem? Bu otomatik yeniden başlatmadan mı bahsediyorsunuz acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı