Galaxy A50 garantiye gönderilmeli mi?

SIM card lock is off kısmından bahsediyorum. Orada bahsedilen şeyim tam olarak ne olduğunu bilmiyorum.

telefon ekran görüntüsü çok güzel değil mi .jpg

SIM Card lock is off kısmından bahsediyorum. Orada bahsedilen şeyim tam olarak ne olduğunu bilmiyorum.

Benim cihazım sanırım bu ayarı açmam için bas bağırdı. Orada yazan, ekran kapalıyken ve kullanılmıyorken tarzı şeyler tamda benim bahsettiğim durum hocam.
Yani ben normal kullanımda kullanıyorum cihazı bu durum oluşmuyor, fakat kapalı ve kullanılmıyorken bu durum oluyor.
Yine bir deneyip gözlemleyeyim şu optimize ayarını kapattığım için.

Peki siz bu konu ile alakalı Samsung Canlı Destek ile iletişime geçtiniz mi acaba hiç?

Peki siz bu konu ile alakalı Samsung Canlı Destek ile iletişime geçtiniz mi acaba hiç?
Bunu sanırım düzenleyip yazdınız, görmemiştim. Hayır, iletişime geçmedim, beni o kadar rahatsız etmiyor.

Az önce telefon yeniden başlamıştı. SIM PIN'i ve normal PIN istedi.
Paylaştığınız ekran görüntüsünde otomatik yeniden başlatma kapalı, günlük optimize açık ama gece 3'e ayarlı iken yaptı bunu.

Bunu sanırım düzenleyip yazdınız, görmemiştim. Hayır, iletişime geçmedim, beni o kadar rahatsız etmiyor.

Az önce telefon yeniden başlamıştı. SIM PIN'i ve normal PIN istedi.
Paylaştığınız ekran görüntüsünde otomatik yeniden başlatma kapalı, günlük optimize açık ama gece 3'e ayarlı iken yaptı bunu.

Sizinde cihazınız bu ayar kapalı olmasına rağmen yeninden mi başladı hocam? Doğru mu anladım?

Yeni konular

Geri
Yukarı