Galaxy A50 garantiye gönderilmeli mi?

Yer
İstanbul/Ataşehir
Telefonu şarjdayken veya kullanılmadığı sırada elime alıp açtığımda birkaç sefer "One UI adı altında telefonunuz yeniden başlatıldı" şeklinde bildirim görüyorum ekranda.
Normal kullanımda hiçbir sorununu görmezken, kullanmadığım sırada neden böyle bir şey yapıyor olabilir?

Normal midir? Garantilik bir durum söz konusu olabilir mi?

Telefonu şarjdayken veya kullanılmadığı sırada elime alıp açtığımda birkaç sefer "One UI adı altında telefonunuz yeniden başlatıldı" şeklinde bildirim görüyorum ekranda.
Normal kullanımda hiçbir sorununu görmezken, kullanmadığım sırada neden böyle bir şey yapıyor olabilir?

Normal midir? Garantilik bir durum söz konusu olabilir mi?

Eğer önemli dosyalarınız yoksa sıfırlayıp tekrar deneyin veya garantiye gönderin.

Format atıp biraz kullan. Garantilik bir durum olacağını düşünmüyorum.

Yani A50 kullanan yok mu hiç bu forumda?
Sorduğum başka bir forumda normal bir durum diye belirtiliyor.
Sorun olsa normal kullanırken de olur diye düşünüyorum.
Kullanılmadığı vakit, cihaz RAM boşaltmak için yapıyor diye belirtenler var. Sabah saatlerinde yapıyor diyenler var.

Yani A50 kullanan yok mu hiç bu forumda?
Sorduğum başka bir forumda normal bir durum diye belirtiliyor.
Sorun olsa normal kullanırken de olur diye düşünüyorum.
Kullanılmadığı vakit, cihaz RAM boşaltmak için yapıyor diye belirtenler var. Sabah saatlerinde yapıyor diyenler var.
Ben kullanıyorum. Böyle bir şey hiç yaşamadım.
Kim dediyse de iyi sallamış böyle bir şey asla yok.

Ben kullanıyorum, yaşadım. Daha doğrusu arada tekrar SIM kart PIN'i gir diyor.
Beni rahatsız etmiyor. Gün içinde yaşadığımı hatırlamıyorum. Antivirüs kullanmıyorum.

RAM boşaltmak için yapması saçma. İşletim sistemi denen bir şey var. O isterse programı kapatıp onun RAM'ini elinden alır.

Garantidekilerin çözmeyi geçtim, durumu tespit edebileceğinden bile şüpheliyim.

Ben kullanıyorum, yaşadım. Daha doğrusu arada tekrar SIM kart PIN'i gir diyor.
Beni rahatsız etmiyor. Gün içinde yaşadığımı hatırlamıyorum. Antivirüs kullanmıyorum.

RAM boşaltmak için yapması saçma. İşletim sistemi denen bir şey var. O isterse programı kapatıp onun RAM'ini elinden alır.

Garantidekilerin çözmeyi geçtim, durumu tespit edebileceğinden bile şüpheliyim.

Ben Samsung Desteğe sordum hocam, cihaz bakımı adı altında otomatik yeniden başlatma açık mı diye kontrol edin dedi. Bende o ayar kapalı konumda duruyor.

Ardından yine cihaz bakımı adı altında bulunan günlük olarak otomatik optimize etme ayarını kapattığımı belirttim. Dün kapatmıştım bu ayarıda.

Bundan kaynaklıda olabilir, deneyip gözlemleyin dedi. Antivirüs yazılımı kullanıyorum dedim, bundan da olabilir dedi.

Temsilci, bende daha önce Antivirüs kullanıyordum telefonu kapatıyordu, çok şarj tüketiyordu falan diye belirtti.

Bu kapatığınız ayardan sonra cihazınızı gözlemleyin dedi. Olmazsa yedek alıp cihazınızı sıfırlayın veya fabrika ayarlarına döndürebilirsiniz dedi.

Geri
Yukarı