Galaxy A52-72 vs Redmi Note 10 Pro vs Mi 11 Lite

lVoLBieXl

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu 3 telefon arasında çok kaldım, hemen hemen benzer cihazlar. Benim için kamera bir tık önemli. Hangisi tercih etmeliyim? Bu fiyat bandında başka varsa önerebilirsiniz, teşekkürler.

Samsung Galaxy A72 4.500 TL ise alınabilir. Xiaomi cihazları yazılımlarından dolayı tavsiye etmem ve geçenlerde Xiaomi Redmi Note 10 serisinde ekran titremesi sorunu ortaya çıkmıştı.

Samsung Galaxy A72 4.500 TL ise alınabilir. Xiaomi cihazları yazılımlarından dolayı tavsiye etmem ve geçenlerde Xiaomi Redmi Note 10 serisinde ekran titremesi sorunu ortaya çıkmıştı.

Hocam onu bir güncelleme ile düzeltirler zaten açıklama yaptılar. Ve bence Xiaomi kendini yazılımda düzeltir diye düşünüyorum sizce?

Hocam onu bir güncelleme ile düzeltirler zaten açıklama yaptılar ve bence Xiaomi kendini yazılımda düzeltir diye düşünüyorum sizce?
Bunun net bi' şeyi bulunmuyor. Tahminimce MIUI 12.5 çıktığı zaman da MIUI 13 bekleyin diyecekler. Ekran sorunu düzeltilse bile tavsiye etmem. Samsung Galaxy A72 tercih edebilirsiniz, Android 14 ve 4 sene güvenlik güncellemesi alacak bir cihaz.

Bunun net bi' şeyi bulunmuyor. Tahminimce MIUI 12.5 çıktığı zaman da MIUI 13 bekleyin diyecekler. Ekran sorunu düzeltilse bile tavsiye etmem. Samsung Galaxy A72 tercih edebilirsiniz, Android 14 ve 4 sene güvenlik güncellemesi alacak bir cihaz.

Peki hocam çok sağ olun bir şey daha diyeceğim Samsung'u sırf yazılımı için mi oneriyorsunuz yoksa? Hani benim için kamera önemli telefonda pek oyun oynamam kamera ve sosyal medya aktif kullanırım o kadar bir de film falan.

Peki hocam çok sağ olun, bir şey daha diyeceğim. Samsung'u sırf yazılımı için mi öneriyorsunuz yoksa? Benim için kamera önemli telefonda, pek oyun oynamam, kamera ve sosyal medya aktif kullanırım, o kadar.
Samsung Galaxy A72 kamera olarak da güzel bir cihaz. Xiaomi yazılım konusunda gerçekten çok kötü, stock kamera uygulaması rezalet. Özellikle de gece çekimleri...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Samsung Galaxy A72 kamera, yazılım ve batarya olarak daha iyi bir cihaz.

Samsung Galaxy A72 kamera olarak da güzel bir cihaz. Xiaomi yazılım konusunda gerçekten çok kötü, stock kamera uygulaması rezalet. Özellikle de gece çekimleri...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Samsung Galaxy A72 kamera, yazılım ve batarya olarak daha iyi bir cihaz.
A52 nasıl sence özellikler hemen hemen aynı ?

A52 5g - A52 -A 72 ve Redmi note 10 pro yu günlerce denedikten sonra ekranın kesinlikle daha göz alıcı olmasından dolayı Redmi'yi tercih edeceğim(Pandemiden dolayı alamıyorum)
A serileri kamera performansı , su ve toz geçirmezlik özelliğinden dolayı kesinlikle daha uzun ömürlü bu kıstaslarda tercih ederim ama benim için gündüz ekran parlaklığının A serilerinden biraz daha iyi olması sebebiyle tercihim Note 10 pro olacak. Ekran tirtremesi yada dokunmatik bir sıkıntı yaşamadım sonuçta garantili cihazlar gerekirse iade hakkım var.

A52 5G - A52 -a 72 ve Redmi Note 10 Pro'yu günlerce denedikten sonra ekranın kesinlikle daha göz alıcı olmasından dolayı Redmi'yi tercih edeceğim(pandemiden dolayı alamıyorum)
A serileri kamera performansı, su ve toz geçirmezlik özelliğinden dolayı kesinlikle daha uzun ömürlü bu kıstaslarda tercih ederim ama benim için gündüz ekran parlaklığının a serilerinden biraz daha iyi olması sebebiyle tercihim Note 10 Pro olacak. Ekran tirtremesi ya da dokunmatik bir sıkıntı yaşamadım sonuçta garantili cihazlar gerekirse iade hakkım var.

Hocam 1200 nit ekran parlaklığı var. Sırf onun için tercih edilmez bence. Ama yine birçok özellik Samsung'dan iyi ama yine de büyük ihtimal Samsung'u tercih edeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı