Galaxy Note 10.1 8005 ROM Kurmak

N80xx ile olan bütün Tabletleri yükseltebilirsiniz 4.4.2 sürümünü 7.1're yükselttim. Zoom, EBA çalışıyor. Şu an bir problem göremedim şu linki takip edebilirsiniz:
[ROM][7.1.2][N8000/N801x/N8020][UNOFFICIAL][Beta] LineageOS 14.1 Nougat

Saygılarımla.
N80xx ile olan bütün Tabletleri yükseltebilirsiniz 4.4.2 sürümünü 7.1're yükselttim. Zoom ,EBA çalışıyor. Şuan bir problem göremedim şu linki takip edebilirsiniz

Saygılarımla

TWRP imajını nereden indirdiniz? GT-N8005 için ROM Custom Recovery yok ama GT-N8000 için olan ROM ve Custom Recoveryleri GT-N8005 cihaza da kurabiliyorsunuz sorunsuz bir şekilde, ben öyle kuruyordum.

Bu bağlantıda ki TWRP dosyasını indirip yazmayı deneyin: LINK

Odin ile flashladıktan hemen sonra cihaz açılırken hemen ses açma butonuna basılı tutun. Gelmesi gerek, geri kalan adımda size bir ROM bulup kurarız.

Bu arada hız beklemeyin o cihazdan, bir sürü ROM denedim hepsi aşırı kasıyordu. Stock ROM bile kasıyor kısaca o cihaz adam olmaz.
Selamlar hocm arkadaşın sorununun aynısını bende yaşıyorum link verdiğiniz twrp ile çözdüğünü yazmış linki yenileme imkanınız vaar mı. Teşekkürler.
Çözüldü: TWRP flashladıkten sonra reboot yaptıgında kapanır kapanmaz power ve ses açma tuuşuna basıyoruz SAMSUNG logosu geldiğinde powerdaki elimizi çekiyoruz ses açmaya basmaya devam ediyoruz ve TWRP MOD Açılıyor birdahada silinmiyor

Son düzenleme:
N80xx ile olan bütün Tabletleri yükseltebilirsiniz 4.4.2 sürümünü 7.1're yükselttim. Zoom, EBA çalışıyor. Şu an bir problem göremedim şu linki takip edebilirsiniz:

Saygılarımla.
N80xx ile olan bütün Tabletleri yükseltebilirsiniz 4.4.2 sürümünü 7.1're yükselttim. Zoom ,EBA çalışıyor. Şuan bir problem göremedim şu linki takip edebilirsiniz

Saygılarımla
@@akbacosman etab4 nasıl portlarım bu sürümü?

Geri
Yukarı