Note 10.1 stabil ROM

• Konuyu başlatan Leka
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 543

Leka

Hectopat
Makaleler
2
Merhabalar herkese,

GTN-8005 model kodlu Note 10.1 tablete sahibim. Bilenler bilir, kendi stock ROM'u lanet bir şeydir, kasılmadan duramaz. O yüzden kendime stabil bir ROM arıyorum. Kullanan, bilen birileri yardımcı olursa çok sevinirim. Cyanogenmod'u kurdum şu an fakat kasıyor, dün ise Android revolution HD 21.0 ROM'unu kurdum fakat bu ROM'da ise Wi-Fi'a bağlanmadı.

Durum böyle, yardımlarınızı bekliyorum. Sevgiler, saygılar, iyi geceler.

Kimse cevap vermedi, olsun. Bulduğum muhteşem ROM'un linkini bırakıyorum aşağıya, isteyen kullanabilir.

NOT: İlk kurduğunuzda Wi-Fi'a giriş yaptığınızda bağlanamayacak, yazının sahibi yorumlarda vermiş fix dosyasını, kullanabilirsiniz.
rom

Son düzenleme:
Ben LineageOS 16.1 ve LineageOS 18.0 önerirdim. Kullandığınız ROM'dan memnunsanız ne mutlu size. Ama bahsettiğim romlarla güncel uygulamaları da yükleyebiliyorsunuz. LineageOS 16 stabil versiyon. 18.1 ise henüz geliştirme aşamasında. Ben kendi tabletime ilkin LineageOS 16 yükledim ve sorunsuz kullandım. Şimdi ise 18e geçtim ve performansı kesinlikle arttı. Tavsiyem daha günceli daha iyidir.

Ben LineageOS 16.1 ve LineageOS 18.0 önerirdim. Kullandığınız ROM'dan memnunsanız ne mutlu size. Ama bahsettiğim romlarla güncel uygulamaları da yükleyebiliyorsunuz. LineageOS 16 stabil versiyon. 18.1 ise henüz geliştirme aşamasında. Ben kendi tabletime ilkin LineageOS 16 yükledim ve sorunsuz kullandım. Şimdi ise 18e geçtim ve performansı kesinlikle arttı. Tavsiyem daha günceli daha iyidir.
Yok güncel uygulama için elimde yeteri kadar cihaz var zaten fakat bu tablet boş boş duruyordu, yeğenlerime falan veririm diye yaptım zaten. Küçük oldukları için çok bir şey yapmazlar, teşekkürler yine de.

Yok güncel uygulama için elimde yeteri kadar cihaz var zaten fakat bu tablet boş boş duruyordu, yeğenlerime falan veririm diye yaptım zaten. Küçük oldukları için çok bir şey yapmazlar, teşekkürler yine de.
Doğrudur :) Mesajlarımız başka kullanıcılara yardım eder inşallah, memnuniyet duyarım. Sorunsuz kullanıyor olmanıza sevindim.

Yeni konular

Geri
Yukarı