Galaxy Note3 Root Yaparken Sarı Ünlem İşareti Sorun

Ali Rıza Şahin

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Memur
Arkadaşlar herkes selam ve saygılar,
Bizim sorunumuz şu şekilde;
Teknolojiyle arası hiç olmayan bir arkadaşım birinin tavsiyesine uyup telefonun içerik dosyalarını bozmuş.
Benim de Android ile aram pek iyi olmadığı için yapabilmek adına, sizin öneri ve yardımlarınızı bekliyorum.
Nasıl halledebiliriz bunu? (n)

nGD2MR.jpg

Hocam korkarımki stock rom atmanız gerekiyor aksi taktirde telefonunuz böyle kalıyor stock rom yapımın interntte bulabilrsinz ama ben yapamam derseniz servis 20 Tl civarında bi fiyata hallediyor

Hocam korkarımki stock rom atmanız gerekiyor aksi taktirde telefonunuz böyle kalıyor stock rom yapımın interntte bulabilrsinz ama ben yapamam derseniz servis 20 Tl civarında bi fiyata hallediyor

Tamam hocam, çok teşekkür edeyim.
Bir kendim deneyim, olmadı son çare servis zaten.

Sakın kimseye para verme bekle sana orjinal firmware i bulup anlatacam nasıl düzelteceğini.

Herhalde ilk root deneyimin odin ile atarken bir yerde hata yapmış telefonun sistemini bozmuşsun.

http://www.replikacep.com/n7000xxlsz-galaxy-note-412-turkiye-resmi-surumu-t2456.0.html
Hepsi yazıyor yalnız siteye üye olman lazım linkleri görebilmen için
kolay gelsin.

Gösterdiğiniz yol için her ikinizi de ayrı ayrı teşekkürlerimi sunarım,
Sorun çözüldü çok şükür.

İyi forumlar, teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı