Galaxy S10 Alınır Mı?

Ne demek şans işi abi 4000-4500 para sayicaz nasıl şansa bırakalım?
8000 TL'lik telefon da bozuk gelebilir 900 TL'lik telefon da. Sen istesen de istemesen de şans biraz da olsa var.
İçinden 300 tane ön yüklü uygulama çıkmasa Note 7 alacaktım. Keşke Samsung Galaxy Apps dışında birşey kurmasa, elime C9 Pro geldi ön yüklü olarak Facebook, İnstagram ve WhatsApp vardı delirdim bunlar ücretsiz istersem kurarım zaten. OnePlus 7 Pro almanı öneriyorum arayüze alışırsın paran cebinde kalır S10'dan üstün bence.
Çoğunu istersen devre dışı bırakabiliyorsun. Neden bu kadar sorun oldu ki? :D
S9 modellerinin satışını durdurmuş Samsung s10e almayı düşünüyorum ve bu videoları izledikten sonra baya gözüm korktu.
Siz aldınız mı bana tavsiyede bulunun ne yapacağımı bilmiyorum 😕
Mesajın başını şimdi farkettim. Samsung durdurmuş mudur tam bilemem fakat Hepsiburada, n11 gibi e-ticaret sitelerinde sıfır ve kutulu bir şekilde çok rahat bulabilirsiniz. Eğer kararınız kesinse alabilirsiniz.

Son düzenleme:
Mağazadaki adam öyle diyince onlardan da şüphelendim.
8000 TL'lik telefon da bozuk gelebilir 900 TL'lik telefon da. Sen istesen de istemesen de şans biraz da olsa var.

Çoğunu istersen devre dışı bırakabiliyorsun. Neden bu kadar sorun oldu ki? :D

Mesajın başını şimdi farkettim. Samsung durdurmuş mudur tam bilemem fakat Hepsiburada, n11 gibi e-ticaret sitelerinde sıfır ve kutulu bir şekilde çok rahat bulabilirsiniz. Eğer kararınız kesinse alabilirsiniz.
n11 de gibi yerlerden.
Siz telefonunuzu aldınız mı?

Gayet güzel telefon almanızı öneririm :) kesinlikle fiyatını hak ediyor.

Hocam bataryası nasıl bu yaz almayı planlıyorum bende 7 saatten az ekran süresi alıyor musunuz?

Hocam bataryası nasıl bu yaz almayı planlıyorum bende 7 saatten az ekran süresi alıyor musunuz?
Hocam ben telefonumu değiştirdim. Şu an iPhone 11 kullanıyorum. S10'u miladını doldurmuş bir telefon olarak görüyorum artık almanızı önermem. İlla almak istiyorsanız S10+ tercih etmenizden yanayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı