Çözüldü Galaxy S10E Şarj sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

olyhee

Picopat
Yer
Türkiye
Son zamanlarda şarjım çok hızlı bitmeye başladı. Serviste telefonun çizilmesinden ve su koruma sertifikasının bozulmasından korkuyorum. Serviste değiştirip olumsuz sonuç alan oldu mu?

Çözüm
İşte aynı şekilde çizilmesinden korkuyorum gözüm gibi bakıyorum telefona.

İşte dediğim gibi hocam servisçinin önünde fotoğrafını çekin ufak bir çizik dahi olduğunda değiştirebilirsiniz yenisiyle eğer bizim aldığımızda böyleydi derlerse tüketici heyetine baş vurursunuz paşa paşa verirler yeni telefonu.
Serviste vermeden önce servisçinin gözü önünde telefonun fotoğrafını çek telefonumda çizik falan olursa almam de o zaman bir şey yapamazlar ve serviste telefonun başına bir şey gelince yenisini veriyorlar diye biliyorum en azından IPhone'da öyle ben iPhone 5imi götürmüştüm ve servis yapamadığı için direk yenisini vermişlerdi.

Serviste vermeden önce servisçinin gözü önünde telefonun fotoğrafını çek telefonumda çizik falan olursa almam de o zaman bir şey yapamazlar ve serviste telefonun başına bir şey gelince yenisini veriyorlar diye biliyorum en azından IPhone'da öyle ben iPhone 5imi götürmüştüm ve servis yapamadığı için direk yenisini vermişlerdi.

Sanırım yeni telefonu sadece Apple firması veriyor. Diğer firmaların servisinde böyle bir şey görmedim :(

İşte dediğim gibi hocam servisçinin önünde fotoğrafını çekin ufak bir çizik dahi olduğunda değiştirebilirsiniz yenisiyle eğer bizim aldığımızda böyleydi derlerse tüketici heyetine baş vurursunuz paşa paşa verirler yeni telefonu.

Çözüm

Geri
Yukarı