Galaxy S10E Ekran Kapalıyken Aşırı Şarj Tüketimi

Xurmirac

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600X | RTX 3060Ti
Arkadaşlar cihazda sürekli sosyal medyada takılsam Facebook oradan, Twitter oradan, Instagram vesaire şarj tüketimi oldukça normal. Ancak ekranını kapatıp bıraktığımda ciddi güç tüketiyor şarj yiyor. Neredeyse ekran açıkken daha az tüketecek şarjı. Gördüğüm kadarıyla pil kısmında şarjı ekstra abes tüketen bir uygulama yok ancak sebebini anlayamadım. İnternette AoD ve Tap to Wake için anormal güç tüketiyor kapatmanızı Samsung öneriyor ve güncelleme ile çözülecek diye yazılar okudum ancak Mart tarihli yazılardı bendeki sorunun onlarla alakalı olduğunu sanmıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Video buydu hocam :

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çok uzun 😁
Evet bende de s10e var. İsterseniz yarın sabah kalkınca % de kaç yediğini size söyleyeyim yani yatmadan bakayım. Siz de bakın karşılaştıralım.
Ben de AoD ve Tap to Wake özelliklerini kapattım bakalım ne kadar yiyecek...

Arkadaşlar cihazda sürekli sosyal medyada takılsam Facebook oradan, Twitter oradan, Instagram vesaire şarj tüketimi oldukça normal. Ancak ekranını kapatıp bıraktığımda ciddi güç tüketiyor şarj yiyor. Neredeyse ekran açıkken daha az tüketecek şarjı. Gördüğüm kadarıyla pil kısmında şarjı ekstra abes tüketen bir uygulama yok ancak sebebini anlayamadım. İnternette AoD ve Tap to Wake için anormal güç tüketiyor kapatmanızı Samsung öneriyor ve güncelleme ile çözülecek diye yazılar okudum ancak Mart tarihli yazılardı bendeki sorunun onlarla alakalı olduğunu sanmıyorum.
Ayarlar-uygulamalar-google play servisleri- veri kullanımı arka plan verileri ve sınırsız veri kullanımı izinlerini kapatın...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı