Galaxy S22 1 haftadır ısınıyor

• Konuyu başlatan SaDrKp
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 422
Çok teşekkürler hepinize.
Bende S22 kullanıyorum. Telefondaki 8 Gen 1 işlemci TSMC değil, Samsung Lav Döküm Tesisleri üretimi. Yani bu sorunu çözemezsiniz, ben S22'ye minik cep sobası diyorum. Oyun bile oynattırmıyor güçlü bir işlemcisi olmasına rağmen, 70-80 dereceye gelince güç kısıyor, 90 FPS oynatan oyunu 30 FPS'e düşürüyor. Düşürmese bu sefer sıcaklık daha da yükselecek, bataryayı patlatacak. Yani ya satacaksınız ya da S22 ile ısına ısına devam edeceksiniz. :D

Oyun bile oynattırmıyor güçlü bir işlemcisi olmasına rağmen, 70-80 dereceye gelince güç kısıyor.

Hocam emin misiniz yüksek ayarlarda Genshin Impact'i de denedim stabil şekilde devam ediyor çalıştırmaya. Sıcaklık ta 70 80'e gelse o telefonu zor tutarsınız :D o 70 80 derece dediğiniz az değildir.

Bende S22 kullanıyorum. Telefondaki 8 Gen 1 işlemci TSMC değil, Samsung Lav Döküm Tesisleri üretimi. Yani bu sorunu çözemezsiniz, ben S22'ye minik cep sobası diyorum. Oyun bile oynattırmıyor güçlü bir işlemcisi olmasına rağmen, 70-80 dereceye gelince güç kısıyor, 90 FPS oynatan oyunu 30 FPS'e düşürüyor. Düşürmese bu sefer sıcaklık daha da yükselecek, bataryayı patlatacak. Yani ya satacaksınız ya da S22 ile ısına ısına devam edeceksiniz. :D
Bende S22 kullanıyorum ve hiç öyle bir problem yaşamadım.

Samsung S22 kullanıyorum. Birkaç gündür hiçbir şey yapmasam bile çok fazla ısınmaya başladı. Telefonun kendi sıcaklık ölçerine baktığımda sıcaklık iyi yazıyor ama ateş ölçerle ölçtüğümde 40 derece çıkıyor. Ayarlarda yapılması gereken her ayarı yaptım yine olmadı. Ne yapmalıyım?

One UI 6.0 güncellemesi sonrası oluştu muhtemelen sorununuz. Bu sadece S22 de yok bazı telefonlarda da var. Şunu da bilmen lazım, o işlemci zaten ısınıyor.

One UI 6.0 güncellemesi sonrası oluştu muhtemelen sorununuz. Bu sadece S22 de yok bazı telefonlarda da var. Şunu da bilmen lazım, o işlemci zaten ısınıyor.
Sağolun bu sorunu yaşayana kadar böyle bir şey olduğunu bilmiyordum. Zamanla sanki azalmaya başladı emin değilim belkide ben alışmışımdır.

Geri
Yukarı