Galaxy S4 Arızası

ispanyol82

Hectopat
Daha fazla  
yakın zamanda teknosadan galaxy s4 32 Gb black edition aldım. aldığım gün makina kendini güncelledi 4.4.2 oldu vs.o esnada Farkettim ki arka kameranın sağ tarafında muazzam bir ısınma var. cihaz güncelleme yaptığı için ekstra bir program ındırmedım facebook oyun vs. dınlensın dıye bıraktım 1 -2 saat. sonrası olanlar sunlar:

şraj etmeme rağmen 5 dk gıbı bır surede %97 ye şarj indi. ana ekran sayfası tek ekran ve sıyah fonda olmasına rağmen pembemsi tonlar ortaya cıktı. ve kendılığınden kutu acılımındakı ekrana döndü. ürünü iade etmek ıstedim. sağolsun teknosa yokuşun allahını yaptı. servis vs uzattı. aynı gun geri verdim. arıza bulunamadı dıye gerı gönderdıler magazaya. almaya gıttık. kutu ıcındekı sarj kablosu degıstırılmıs ucu acılmış dandık bı kablo var. tekrar verdım. adamlar cıhazla beraber servıser- gıtmesı gerektıgını soyledıler. gonderdık. urun ıadesı ıstıyorum. servıs raporu lazım dıyorlar. tuketıcı hakem heyetinden karar alıcam. getırdıgımde para ıadesı verecekmısınız dedım. faturanın yanında pos cıhazının da makbuzu olmazsa olmaz dıyorlar. adamlar dalga gecıyor resmen.sonuç ben paramı gerı alacam oyle yada boyle.

lg g3 veya htc m8 almayı dusunuyorum. oyun ve feysbuk kullanan bırısı değilim. şarjı uzun gıdecek, şık, sağlam ve guncelleme gelınce kafayı oynatmayacak bır cıhaz almak ıstıyorum. tavsıyelerınız varsa alabılırım.
teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı