Galaxy S4 nasıldır ?

Donanım, yazılım güzel de malzeme kalitesi o fiyata yakışmıyor. 600 TL'lik telefon gibi malzeme koymuş adamlar.

Donanım olarak güncel telefonlar ile yarışamaz. Kendi fiyatına göre LG G2 var ki, G2 çok çok daha iyi donanıma sahip. Ek olarak malzeme kalitesi pek de iç açıcı değil. Kenarlarının soyulmasına kesin gözü ile bakıyorum. Birkaç ay önce S4 güzel bir tercih olabilirdi ancak şu an değil. G2'ye yönelebilirsiniz.

S4, LG G2'den kesinlikle daha iyidir. Nedeni ise ekranı bana göre herkeste farklılık gösterebilir fakat Samsung amoled ekranı kullanmaya başladığından beri bende kullanıyorum. SuperAmoled, IPS Plus'a göre daha iyidir. Ayrıca S4'ün DPı değeri daha fazla. Birde soyulmalardan bahsedeyim telefonu koyduğunuz cebinizde anahtar yoksa kolay kolay soyulmaz. Test ettim s3 mini ile farklı telefonum olsa fotoğrafını çeker atardım testimin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı