Galaxy S4 nasıldır ?

Süleyman Koçak

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar s4 ü yazılımsal ve donanımsal yönlerinin - ve+ şeklinde değerlendirirmisiniz. Dokunmatik hassasiyeti ve ekranı ve teknik servisini de de değerlendin. Ancak kasa kalitesi vs değerlendirmeyin az çok bilgim var telefonun o yönleri hakkında.

Dokunmatiği, donanımı, performansı, yazılımı, servisi çok iyi. Ancak dayanıklı değil. İyi bakarım, kapağını takar, ekran koruması alırım dersen iyi telefondur. Ayrıca pili de gayet iyi. Herhangi bir kasılma yaşandığı çok nadir. Kısaca alınabilecek bir telefon. Ama G2 almak daha mantıklı.

@Yusuf Yıldız hocam tanıdığınız kullanan birisi var mı ya da siz kullanıyormusunuz? Yorum bayağı olumlu yönde de. Kullanan bir arkadaş var mı ? Bir de kullanıcı yorumu fena olmaz:D . Cevaplarınız için teşekkür ederim.

@Yusuf Yıldız hocam tanıdığınız kullanan birisi var mı ya da siz kullanıyormusunuz? Yorum bayağı olumlu yönde de. Kullanan bir arkadaş var mı ? Bir de kullanıcı yorumu fena olmaz:D . Cevaplarınız için teşekkür ederim.
Kullanan bir arkadaşım vardı. Ondan bakmıştım biraz fazla bir sorunu yoktu. Sonradan sattı ama ekranı kırık olduğu için.

Bende 1 yıldır kullanıyorum. Yanları biraz soyuldu ama kılıf kullanırsan öyle bir sorun olmaz. Ben kılıf kullanmayı sevmiyorum performans bakımından iyi dokunmatik güzel. Güncellemede alıyor 1 aya kadar, 4.4.3'ü alacak. S6 çıkmadan S4 modası bitmez. Kamerası seni uzun süre götürür. Şarjı normal kullanıma göre 1 gün götürüyor seni. Arka kapağı hiç bir şekilde esnetme çizgiler çıkıyor. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı