Galaxy S4 Mini Vector Oyununda Kasma Sorunu

Takla Life

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Dün Google Play Store'dan Vector Full oyununu aldım. Ancak oyunu oynarken bariz takılmalar oluyor. Telefonumun özellikleri oyunu kaldırmayacak düzeyde mi?
Ancak telefonumda diğer S4 Minilere göre oyun performansı düşüklüğü var. Aynı takılmaları Smash Hit oyununa da yaşıyorum. Nedeni ne olabilir? Telefonumun hafızası çok dolu değil. Hatta hiç dolu değil.

Merhaba. Store'daki diğer kullanıcıların yorumlarına baktınız mı? Sizinle aynı sorunu yaşayan kullanıcılar olabilir. Telefonu kullanmadığım için bilmiyorum. Ancak diğer S4 Mini'lerde sorun olmadığını iddia ediyorlarsa kullanıcılar, o zaman sorun var diyebiliriz.

Kullanışmayan uygulamaları disable yap, güç tasarrufunu kapat. Eğer olmazsa en son çare olarak factory reset yap. Cyanogenmod düşünebilirsin. Ben kullanmıştım. Oldukça yükseliyor performans.

Telefonu recovery mod ile açıp "dalvik cache" önbelleğini silin. Düzelir diye umuyorum. Bende Galaxy Wonder var, Jetpack Joyride oyununu bilirsiniz onda bile kasıyordu. Yaptım düzeldi. Bu arada kasma sorunu sadece Vector oyununda mı oluyor ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı