Galaxy S4 şarj olurken şarjı azalıyor

emrekrarr

Hectopat
Daha fazla  
Samsung Galaxy S4 kullanıcısıyım, telefonumu şarja taktığım zaman kullanmam gerektiğinde şarjım kademeli olarak dolması gerekirken kademeli olarak azalmaya başlıyor. Batarya kalibrasyonu vs. denedim, şarj kablosunu ve adaptörünü değiştirdim. Pili de değiştirdim ama hala sorunum devam ediyor. Daha önce böyle bir durum yaşamadım yeni başladı. Çözüm yolu nedir yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Samsung Galaxy S4 kullanıcısıyım, telefonumu şarja taktığım zaman kullanmam gerektiğinde şarjım kademeli olarak dolması gerekirken kademeli olarak azalmaya başlıyor. Batarya kalibrasyonu vs. denedim, şarj kablosunu ve adaptörünü değiştirdim. Pili de değiştirdim ama hala sorunum devam ediyor. Daha önce böyle bir durum yaşamadım yeni başladı. Çözüm yolu nedir yardımcı olur musunuz?
s4lerin hepsi sıkıntı dostum benimde s4'de sıkıntı vardı telefon açılmıyodu içine en az 4-5 tane yazılım attım hala düzelmedi. telefoncuya götürdüm bana bilmem bir parçası degişmesi lazımmış falan dedi oda 150 tlmiş yani demek istediğim kendini yeni tel al hiç ugrasma

Şarj aletiniz kaç amper ve orijinal mi? 2000 ise sorun olmaması gerekiyor. Uğraşırken "Telefon şarj olmuyor şarj aletini orijinaliyle değiştirin." gibi yazılar geliyor mu ekrana? HTC telefonumda bir süredir benzer sıkıntı yaşıyordum çözümü orijinal olmayan amperi yüksek farklı marka şarj aletiyle bulmuştum.

Şarj aletiniz kaç amper ve orijinal mi? 2000 ise sorun olmaması gerekiyor. Uğraşırken "Telefon şarj olmuyor şarj aletini orijinaliyle değiştirin." gibi yazılar geliyor mu ekrana? HTC telefonumda bir süredir benzer sıkıntı yaşıyordum çözümü orijinal olmayan amperi yüksek farklı marka şarj aletiyle bulmuştum.
Orijinal şarj aleti kullanıyorum 2.0A olanından normalde problem olmuyordu ara ara düzeliyor ama ara ara da olsa yine dediğim sorun oluşuyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı