Galaxy S4'e Euphoria ROM Yükledikten Sonra Teamwin Yazısında Takılı Kalıyor

T3tracon

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Yaklaşık bir gün önce Galaxy S4 (GT-9500) telefonuma Euphoria ROM yükledim, her şey güzeldi. Ancak telefonun başlangıçtaki birlikte gelen birkaç ayarını değiştirdim, fakat bu ayarları değiştirdiğime pişman olup normal ayarlarına dönmesi ayarlar kısmından fabrika ayarlarına dön dedim. Telefon kendini yeniden başlattı ve teamwin yazısında takılı kaldı gidip gidip geri geliyor bir türlü düzeltemedim. Lütfen yardım eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Recovry mod gelse onu yapacağım zaten benim dediğim telefonun marka modeli geliyor ardından
teamwin yazısı geliyor.2 saniye kalıyor ekran kararıyor, ardından tekrar teamexe yazısı geliyor ve bunu tekrarlayıp duruyor.

tvkevktevkvk.PNG
ateıvaıat.PNG

Çok Teşekkür ederim konuyu açtıktan sonra araştırdım.Ancak bataryanın seviyesinden endişe ediyorum onu şarj edeceğim

Ama şimdide odin telefonu görmüyor. Dün görüyordu bugün ise umarım bunu düzeltebilirim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı