Galaxy S5 parmak izi sorunu

Alp34

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar telefona tam 1 hafta önce format attım. Attıktan sonra telefonun parmak izi sensörü 2-3 gündür bu resimdeki hatayı veriyor;

Screenshot_2014-11-16-16-34-18.png

Formatdan önce de çok nadir zamanlarda 10 dakikalığına falan oluyordu ama geri kendiliğinden düzeliyordu.

Bu sefer kapatıp açtığımda da düzelmedi üstüne de ekran kilidini değiştirmek istediğimde alternatif şifremi istiyordu. (doğal olarak çünkü parmak izi çalışmıyor) Ve kilitli ekranı açan alternatif şifre, ekran kilidini değiştirirken kabul etmiyor. Neyse ki hızlı bir şekilde telefonu kapatıp açtım ve ekran kilidini kaldırdım şuan o problemim yok ama parmak izi hâlâ " hata oluştu" diyor...

Uzun süredir S5 kullanıyorum. Ben böyle bir sorunu ilk kez gördüm. Bir kaç güne çözülmezse servise gönder derim.

Konuyu hortlatacağım ama bu sorun bugün benim s5 minimde olustu. Permak izi sensoru çalışmıyor. Telefonu yeniden başlatıyorum. 1 kere okuyor sonra yine aynı. Girişte alternatif şifreyi kabul ediyor ama alternatif şifreyi değiştirmek istediğimde eski şifreyi girin kısmına yazdiğim alternatif sifreyi kabul etmiyor. Aynı sifreyle kilidi aciyor halbuki.
Ben sorunu nasıl çozdüğünü sormak istiyorum. Servise mi verdin? Degişim yaptılar mı? Teşekkürler.

Sorun hala düzelmedi PIN kullanıyorum. Servise götüreceğim gün şanssızlık telefon düştü ve ekranda ufak bi çizik oluştu. Servise götürdüğümde ise tabii ki de bunu bahane edip kullanıcı hatası dediler. Ne desem bilemedim. Sanırım bundan sonra yurt dışından telefon almayı tercih ederim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı