Galaxy S8 ne kadar eder?

Bahsi geçen yerde Samsung Yetkili Servisi bulunmamaktadır. Biz ekran camı değişmiyoruz. Hiçbir yetikili serviste bu işlem yok. Samsung sadece yeni bir onarım çıkarttı. Eğer telefonun kasasında, ekranın kenarlarında darbeler yoksa sadece ekran değişimi yapılabiliyor bu da yaklaşık olarak 500 lira ucuza gelmiş oluyor. 1800 lira ekran değişimi dediğim onarım türünde ekran+kasa+pil birlikte değişiyor. Telefon yeni gibi oluyor ama Sırf ekran değişiminde böyle bir durum yok.

Senin telefonuna lafım yok yanlış anlama beni. Ben yakınlarda S7 Edge'mi (sıfırdan farksız) 1100 liraya sattım ve S20+ modele geçtim. İlan açtığımda neler neler yazdılar. İstediğim fiyat 1500 liraydı ben açıklama bu telefonun sadece ekranı bile 1300 lira yazmıştım. Gelen yorumların %90'ı o ekranı 200 liraya değişiriz, kapağı 80 liraya hallederiz gibisindendi. Herkes bir şeyler biliyor ama işte gerçek bu şekilde değil. 1500 liraya koy gitsin. Elinde sorun çıkartırsa onarımı masraflı olur.
Burası benim dediğim site.
LG için böyle diyorlar.
Samsung komple ekran değişimi 1800 TL. Burasının yan sanayi olması mümkün değil bence.

Dosya Ekleri

• resim_2021-12-14_201355.png
    resim_2021-12-14_201355.png
    95,9 KB · Görüntüleme: 40
Burası benim dediğim site.

Bahsettiğin yer burası. Yetkili servis değil. Yetkili servislerde firma ismi büyük puntyla yazmaz. Bütün yetkili servislerin tasarımı aynıdır. Bu şekilde değil.
Cihazı Samsung servislerinde yaptırıyorlar büyük ihtimalle. Kendileri yapsa bu fiyat olmaz. Bizde de 1800 lira bu ekran mesela. Demekki servisle 1700 civarına anlaşıp aradan 100 lira kılçıksız alıyorlar :)

NVIDIA_Share_Dt9JzlWNJU.png

NVIDIA_Share_zXWKzy0R86.png

Bahsettiğin yer burası. Yetkili servis değil. Yetkili servislerde firma ismi büyük puntyla yazmaz. Bütün yetkili servislerin tasarımı aynıdır. Bu şekilde değil.
Cihazı Samsung servislerinde yaptırıyorlar büyük ihtimalle. Kendileri yapsa bu fiyat olmaz. Bizde de 1800 lira bu ekran mesela. Demekki servisle 1700 civarına anlaşıp aradan 100 lira kılçıksız alıyorlar :)

Eki Görüntüle 1242023

Eki Görüntüle 1242028
Bence bir daha düşünün.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yanlış anlamayın. Ben bu firmayı savunmuyorum. Kendileri değiştiriyorlar ekranı, onu diyorum sadece.

Bence bir daha düşünün.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yanlış anlamayın. Ben bu firmayı savunmuyorum. Kendileri değiştiriyorlar ekranı, onu diyorum sadece.

Ben kendiler değişemez demiyorum ki sana illa şu firma şu firma geliyor bize yaptırıyor diye kanıt mı atmam gerekiyor :D benim kazancım ne? Her cihazdan 1'er tane video tabii ki çekecekler müşteri çekmek için. Orijinal ekranı bizden başka kimseden ALAMAZLAR. Bizden başka kimse onlara SATAMAZ. Samsung orijinal ekranı yalnızca Samsung Genel Merkezi üzerinden servislere dağıtır ve oralardan da satabilen varsa telefonculara satar. Geliş fiyatı belli olan bir şeyi eğer daha ucuza takabiliyorsa bu SAHTEDİR. Örneğin pilin bize gelişi 170 lira civarı takım ücreti Total 300 lira ama adam 150 lira yazmış sitede. Orijinal olma ihtimali %0.

Ben kendiler değişemez demiyorum ki sana illa şu firma şu firma geliyor bize yaptırıyor diye kanıt mı atmam gerekiyor :D benim kazancım ne? Her cihazdan 1'er tane video tabii ki çekecekler müşteri çekmek için. Orijinal ekranı bizden başka kimseden ALAMAZLAR. Bizden başka kimse onlara SATAMAZ. Samsung orijinal ekranı yalnızca Samsung Genel Merkezi üzerinden servislere dağıtır ve oralardan da satabilen varsa telefonculara satar. Geliş fiyatı belli olan bir şeyi eğer daha ucuza takabiliyorsa bu SAHTEDİR. Örneğin pilin bize gelişi 170 lira civarı takım ücreti Total 300 lira ama adam 150 lira yazmış sitede. Orijinal olma ihtimali %0.
Dolar 16,74 oldu. Benim telefonun değeri daha da arttı.

Geri
Yukarı