Galaxy S8 vs S7 Edge vs iPhone 7 vs 7 Plus

alitility

Hectopat
Makaleler
13
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600, MSİ B550 GAMİNG PLUS, XPG 3200 MHZ 8+8 16 GB, SAPPHİRE PULSE RX 580 4G, CORSAİR VS550, GAMEBOOSTER GB-G1956BW, WDC SN530 256G NVME, X2 JD 120
Herkese selamlar, arasında kaldığım modeller şu şekilde Samsung Galaxy S8, Samsung Galaxy S7 Edge, iPhone 7 veya 7 Plus, üçü de kötü diyorsanız 3000 TL bandında Xiaomi ve Huawei harici ne önerirsiniz?

Herkese selamlar, arasında kaldığım modeller şu şekilde Samsung Galaxy S8, Samsung Galaxy S7 Edge, iPhone 7 veya 7 Plus, üçü de kötü diyorsanız 3000 TL bandında Xiaomi ve Huawei harici ne önerirsiniz?

Hocam cihazı ne amaçla kullanacaksınız attığınız 4 cihazda çok eskiler.

Hocam cihazı ne amaçla kullanacaksınız attığınız 4 cihazda çok eskiler.

Ya amaç konusunda o kadar bir şey söyleyemiyorum ki sağım solum belli değil çünkü, genel olarak normal kullanım ve sosyal medya desem yalan olmaz.

Ya amaç konusunda o kadar bir şey söyleyemiyorum ki sağım solum belli değil çünkü, genel olarak normal kullanım ve sosyal medya desem yalan olmaz.

Hocam M31s var kamerası daha iyi ama kamerası sıkıntı değil derseniz M.21 bile alabilirsiniz:)

Üstüne bütçe kalır hatta.
Bu iki cihazın öne çıkan özellikleri dev gibi bataryaları ve süper AMOLED ekranları. Performans konusunda ne yalan söyleyeyim zayıf kalıyorlar.

Performans konusunda daha iyi ama bataryası daha düşük olan Realme 7'ye bakabilirsiniz.
iPhone 7 Plus alabilirsiniz seçenekler arasında en iyisi.

Hocam cihaz birazcık eski ve IPhone'larda bu destek muhabbeti çok önemli desteği kesileceği için pek iyi bir seçenek gibi değil maalesef :(

Kötü değil idare eder ama hızlı şarj olayı var.

Alinicak en iyi telefon bence hala 8 plus donanım belli zaten 4 yıl gider bence.
Hocam bütçe varsa iphone 11 Pro Max al sonsuz kullan.

Yani sence 11 Pro Max alacak bütçeye sahip olsam buraya 3000 bütçe yazıp tavsiye ister miyim?
Hocam gayet yeterli 2900 mAh bir iOS cihaz için.
Ama eski alınmaz.

Hocam eski olması benim için ne gibi zararları olabilir?

Geri
Yukarı