Galaxy S8 vs iPhone 7

Bütçe
1700-2600

Cortana12

Hectopat
Başlıkta belirtmiş olduğum bu iki cihazı da yaklaşık 2000 lira civarına buldum.

Sizce hangisi alınmalı? Halen alınır mı?

İnternetten öğrendiğim kadarıyla iki cihazın da yazılım desteği 2024'e kadar varmış.

Son düzenleme:
Başlıkta belirtmiş olduğum bu iki cihazı da yaklaşık 2000 lira civarına buldum.

Sizce hangisi alınmalı? Halen alınır mı?

İnternetten öğrendiğim kadarıyla iki cihazın da yazılım desteği 2024'e kadar varmış.

2024’mü S8 pabucu dama yollanalı 2 yıl oldu iPhone 7 daha yeni güncelleme geldi ve şu an 1 yıl iOS 14 gideri var sonra 15 alır daha da almaz. iPhone 7 kendim kullanıyorum 128 GB gayet memnunum herhangibir sorunla karşılaşmadım.

Son düzenleme:
İphone 7 almanı öneririm bu ikisi arasından. Fakat illa Android de bakmak istiyorum diyorsan Xiaomi'nin modellerine bakmanı tavsiye ederim, ama yine de iPhone'dan yanayım. S8'i düşünme bile bu devirde, elinde kalır.

Neden Samsung S8 alınmaz?
2024’mü S8 pabucu dama yollanalı 2 yıl oldu iPhone 7 daha yeni güncelleme geldi ve şu an 1 yıl iOS 14 gideri var sonra 15 alır daha da almaz. iPhone 7 kendim kullanıyorum 128 GB gayet memnunum herhangibir sorunla karşılaşmadım.
İphone 7 almanı öneririm bu ikisi arasından. Fakat illa Android de bakmak istiyorum diyorsan Xiaomi'nin modellerine bakmanı tavsiye ederim, ama yine de iPhone'dan yanayım. S8'i düşünme bile bu devirde, elinde kalır.

S8'in tam ekran ve 2k ekranlı olması bence büyük bir artı. Fakat yazılım desteği sona erdi ve Android 9 aldı en son sanırım. Öte yandan Iphone 7 IOS 16'ya kadar alır büyük ihtimalle. Asıl soru IOS' mu yoksa Android' mi kullanmak istiyorsun?
Konunun sahibi arkadaş ne düşünüyor bilmiyorum. Benim konuma cevap verilmediğinden buraya yazayım. Benim için iyi bir Android ya da IOS olmalı. 1500-2000 TL arası bütçem var. 2. el piyasası S8 dolu. Siz ne önerirsiniz? Detayını profilimdeki konudan bulabilirsiniz.

2000₺ ios alma bence. Android olabilir. 500 artırırsan(Biliyorum çok fazla.) Realme 6 olabilir.
Konunun sahibi arkadaş ne düşünüyor bilmiyorum. Benim konuma cevap verilmediğinden buraya yazayım. Benim için iyi bir Android ya da IOS olmalı. 1500-2000 TL arası bütçem var. 2. el piyasası S8 dolu. Siz ne önerirsiniz? Detayını profilimdeki konudan bulabilirsiniz.

S8 güncelleme almayacak fakat güncelleme almasa bile birçok uygulamayı indirmeye devam edebileceğim, indiremezsem bile yoluma APK ile devam ederim.

iPhone 7 en son iOS 15'i alırsa bundan 1 2 sene sonra hiçbir şey yükleyemeyeceğim.

S8 güncelleme almayacak fakat güncelleme almasa bile birçok uygulamayı indirmeye devam edebileceğim.

iPhone 7 en son iOS 15'i alırsa bundan 1 2 sene sonra hiçbir şey yükleyemeyeceğim.
Her ne kadar iyi bir iPhone alsan da, özellikleri çok iyi olsa da yazılım desteğini çekince bitiyor iş. Garip olan kısmı halihazırda Android'de olan şeylerin iPhone'a gelince devrim niteliğinde sayılması. iPone alan gerçekten tüm özelliklerini kullanmak için de almıyor, ergenlerin elindeki hava malzemesi. F/P telefon almak en iyisi. Fakat S8'de geçti artık. Bu kadar çabuk desteğini çekmesi de ayıp.

Geri
Yukarı