Galaxy Tab S7 FE vs iPad 9. Nesil

Yurtdışında da pahalı ya Apple Pencil diğerlerine göre. Bu 60 dolar mı ne mesela, Apple Pencil 100 dolar.

Hala köşeli ekran basmatikli iPad almak çok mantıksız. iPad Air falan alacaksanız evet çok güzel. Ama aynı fiyatta Xiaomi pad 5 veya Galaxy Tab S7 FE varken buna para verilmez. FE de kalem de dahil ayrıca.
Tutturmuş herkes IPad'ten gerisi çöp. Yok öyle bir şey.
3-5 sene sonra da çöp olmayacak bu tabletler.

Hala köşeli ekran basmatikli iPad almak çok mantıksız. iPad Air falan alacaksanız evet çok güzel. Ama aynı fiyatta Xiaomi pad 5 veya Galaxy Tab S7 FE varken buna para verilmez. FE de kalem de dahil ayrıca.
Tutturmuş herkes IPad'ten gerisi çöp. Yok öyle bir şey.
3-5 sene sonra da çöp olmayacak bu tabletler.
Dediğiniz 2 tablette iPad’den daha güçsüz.

Güçsüz evet, daha iyileri de var S7 gibi veya Matepad Pro. Ama iş yazılımda bitiyor. Eğer okul için alınacaksa ve bütçe varsa iPad daha mantıklı. Yoksa oyun, dizi, film vs. için daha ucuz Android'e yönelmek daha mantıklı.

Güçsüz evet, daha iyileri de var S7 gibi veya Matepad Pro. Ama iş yazılımda bitiyor. Eğer okul için alınacaksa ve bütçe varsa iPad daha mantıklı. Yoksa oyun, dizi, film vs. için daha ucuz Android'e yönelmek daha mantıklı.
Fiyatına göre diyorum. Fiyatı daha fazla olan ürünleri nasıl karşılaştırmayı düşünüyorsunuz? Ona bakarsak iPad Pro’da var. Bütün dediğiniz tabletlerden daha güçlü. Mantığınızla konuştuğunuzu zannetmiyorum…

Fiyatına göre diyorum. Fiyatı daha fazla olan ürünleri nasıl karşılaştırmayı düşünüyorsunuz? Ona bakarsak iPad Pro’da var. Bütün dediğiniz tabletlerden daha güçlü. Mantığınızla konuştuğunuzu zannetmiyorum…

Her şey güç değil. Kullanılabilirlik daha önemli.

Bu iki cihaz da hemen hemen aynı segmentte. iPad daha güçlüdür demek biraz tuhaf geliyor. Kullanım amacına bağlı olarak değişir bu argüman.

Benim için en önemli kısım TFT ekranın durumu olacaktır. Pek sevmiyordum TFT ekranları ama samsung yeni nesil TFT ekranları biraz daha iyi yapmış.

Kalemi de cabası.

Her şey güç değil. Kullanılabilirlik daha önemli.

Bu iki cihaz da hemen hemen aynı segmentte. iPad daha güçlüdür demek biraz tuhaf geliyor. Kullanım amacına bağlı olarak değişir bu argüman.

Benim için en önemli kısım TFT ekranın durumu olacaktır. Pek sevmiyordum TFT ekranları ama samsung yeni nesil TFT ekranları biraz daha iyi yapmış.

Kalemi de cabası.
Gücü iPad'ın tırnağı olamaz. Oyun, edit hızı FE'den çok daha fazla. Sadece ekran ile karşılaştırmak çok fazla. Bilgisayarın monitörü 144 Hz olunca, içinde R7 240 olursa o bilgisayar iyi oluyor mu? iPad, tabletler içinde bir numara.

Gücü IPad'ın tırnağı olamaz. Oyun, edit hızı FE'den çok daha fazla. Sadece ekran ile karşılaştırmak çok fazla. Bilgisayarın monitörü 144 Hz olunca, içinde R7 240 olursa o bilgisayar iyi oluyor mu? iPad, tabletler içinde bir numara.

Bu kadar dümdüz düşünen, sanki Apple'dan para kazaniyormuş gibi Android tabletlere bu kadar saldıran sizden başka çok az kişi gördüm. Allah akıl fikir versin.
Burada amaç ürünlerin artılarını eksilerini yan yana koyup insanların sahip oldukları para miktarlarına göre doğru ürünü tercih etmesini sağlamaya çalışmak.
iPad en iyisi, yok bir numara. Hiçbir teknik bilgi, şu bu hiçbir şey yok. Ancak Android'e sallayalım.
Şu saçma sapan fanatizm yüzünden insanları forumlardan soğuttunuz.
Ne demişiz iPad Air varken Samsung Galaxy Tab S7 alınmaz demişiz. Ama buradaki iki ürünü karsilastirirkende FEnin baskın yönlerinden bahsetmişiz. Sanki küfür etmişiz.

Geri
Yukarı