Galaxy Tab S7 FE vs iPad 9. Nesil

Bu ara indirim bekledim. PT üzerinde stok yoktu. Stoğa aynı fiyattan girerse oradan, girmezse Apple üzerinden öğrenci indirimi ile almayı düşünüyorum.

MatePad 11 yazılım ve işletim sistemi yüzünden düşünmedim. Mi Pad 5 ise kalemi ayrı satılıyor. İkisininde kalem ile yazım deneyimi izlediğim kadarıyla iPad ve S7 FE ile karşılaştırdığımda kötü kalıyor. Bu konuda en iyisi iPad. Şu an için 3500-3600 arasında yakalarsam alırım.
Umarım bulabilirsiniz. Hayırlı olsun.😊

Hayırlı olsun. 😍 Memnun musunuz?
Teşekkür ederim. Kullanımına alışmaya çalışıyorum. Kullanabildiğim kadarıyma memnunum. Onenote şu an için not uygulamam. İlerde macbook falan alırsam başka uygulamaya da geçebilirim. Şu an için onenote yeterli geliyor. İlerleyen zaman diliminde kullanıcı incelemesini yapmayı düşünüyorum.

Teşekkür ederim. Kullanımına alışmaya çalışıyorum. Kullanabildiğim kadarıyma memnunum. Onenote şu an için not uygulamam. İlerde macbook falan alırsam başka uygulamaya da geçebilirim. Şu an için onenote yeterli geliyor. İlerleyen zaman diliminde kullanıcı incelemesini yapmayı düşünüyorum.
Ekrana 3 uygulama birden nasıl açılacağını vb. çözdünüz mü? Kalemden memnun musunuz?

Ekrana 3 uygulama birden nasıl açılacağını vb. çözdünüz mü? Kalemden memnun musunuz?
Evet. Temel kullanımlarıyla ilgili bir kaç video izledim. Kalemi uzun süreli kullanmadım fakat şekil ve basınç hassasiyeti haricinde Apple Pencil'dan bir farkı yok. Zaten aynı uçları bile kullanabiliyorlar. Uzun süreli kullanmadığım için yazım rahatlığıyla alakalı bir şey diyemem. Ben Crayon'u 399TL'ye aldım. Çizimle vs. uğraşmayacağım için bu fiyata en iyi alternatif olarak görüyorum.

Evet. Temel kullanımlarıyla ilgili birkaç video izledim. Kalemi uzun süreli kullanmadım fakat şekil ve basınç hassasiyeti haricinde Apple Pencil'dan bir farkı yok. Zaten aynı uçları bile kullanabiliyorlar. Uzun süreli kullanmadığım için yazım rahatlığıyla alakalı bir şey diyemem. Ben Crayon'u 399TL'ye aldım. Çizimle vs. uğraşmayacağım için bu fiyata en iyi alternatif olarak görüyorum.

Tekrardan hayırlı olsun. Alışmanıza sevindim. :)

Tam bir fanboysunuz.

Hortlattıysam affola.
Hortlattığınız iyi olmuş. iPad ile kalem kullanırken ekranda kesintili yazma sorunum vardı. Aldığım yere video ile birlikte yolladım. DOA sürececini geçmiş olmasına rağmen kalem ve tabletin sıfırını yolladılar. Diğer tabletler görece daha iyi olabilir ama diğer firmaların garanti süreçleri tamamiyle müşreteriyi rezil ediyor. İki üç özelliği daha düşük olsun sorun değil. Verdiğim paranın hakkını hem kullandığım üründe hemde sonrasında olan destekleriyle gayet alıyorum zaten.

Bu konuda ürünü aldığınız yerde önemli Troy firmasından Crayon kalem almıştım ellerinde yeni ürün olduğu halde iade aldılar. Sonrasında Apple Pencil aldım. Belirttiğim gibi kalemle birlikte tabletin sıfırı ile değişimi yapıldı.

Geri
Yukarı