Galaxy Win mi S3 Mini mi?

Abi Galaxy Win al. S3 Mini'yi bizim sınıftan 2 kişi aldı ben pek sevmedim. Galaxy Win daha hoş duruyor.

Android dışında Nokia Lumia 620Yi öneririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vay be koskoca Recep Baltaş konu açmış hangisi alayım diyor, bugünleri de gördüm ya bir şey söylemem artık ;)

Abi nereden çıktı yok Win yok S3 Mini? Sen zengin adamsın al şöyle en kötü S3, Note2, İphone falan rahatına bak yakışır sana yani :) En son sen abi diyordun bir daha ki sefere İphone almayı düşünüyorum İOS tadına bakmak istiyorum, yeterince Android kullandım diye ne oldu abi?

Vay be koskoca Recep Baltaş konu açmış hangisi alayım diyor, bugünleri de gördüm ya bir şey söylemem artık ;)

Abi nereden çıktı yok Win yok S3 Mini? Sen zengin adamsın al şöyle en kötü S3, Note2, İphone falan rahatına bak yakışır sana yani :) En son sen abi diyordun bir daha ki sefere İphone almayı düşünüyorum İOS tadına bakmak istiyorum, yeterince Android kullandım diye ne oldu abi?

İnsanlara bir ürünün önerirken yaşadığım tecrübelerden yola çıkıyorum. Yoksa ben de General Mobile Discovery önerirdim dimi :)

Ben de benzer şekilde sizlerin deneyimlerini soruyorum. Bak mesela S3 mini almamam gerektiğini öğrendim. Galaxy Win'i biraz daha araştırayım.

iPhone dünyasında şu an en son cihaz 5 ve yakında 5S çıkacakken 5 almak istemiyorum, ki zaten pahalı.

Haklısın Recep abi. S3 Mini kesin alma çevreden birkaç arkadaş da var çok donma yapıyor ve internet gezintisi iyi değil. Bu 2 seçenek arasında en mantıklısı Galaxy Win olacaktır. Gerek 4 çekirdek işlemci gücü, gerek ekran büyüklüğü ve senin gibi interneti sık kullanmak zorunda olan biri için internet olayın çok faydasını görürsün hem hız olarak hemde ekran büyüklüğünün baya faydası, rahatlığı olur. Hafıza 8 GB ama olsun takarsın 16-32 GB kart tamamdır. Hatta bütçeyi biraz daha artır bence S3 al.

Fiyat ve Özellik Karşılaştırması - Cep Telefonu - Samsung Galaxy Win I8550 vs Samsung I9300 Galaxy S III kıyaslaması

S3 1200 TL gençler. Bir de Xperia P var.

Xperia P mi Galaxy Win mi? Yine Win diyorum ben çünkü daha çok güncelleme alacak.

Tabi ki Win daha iyi abi. Hem 4 çekirdek işlemci gücü, ekran büyüklüğü ve o büyük ekranda internet kullanımı çok rahat oluyor. Tabi güncelleme konusu da daha iyi. Sony de pek sözünü tutmadı güncelleme konusunda.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı