Galaxy Win mi S3 Mini mi?

Bu iki telefon arasından S3 Mini'yi tercih ederdim ben olsam :) Geçen bir arkadaş da bu bütçe için konu açmıştı LG X4 HD'den daha iyisini bulamamıştık aslında ama bu saatten sonra bir daha LG alır mısınız bilmem :)

GAVJUel.jpg

Bense LG Optimus 3D kullanıcısıyım.

LG'nin makineleri gerçekten iyi ama yazılım tevbe.

Şimdi bu bütçeye 4X var. Senin seçime sundukların 4X'ten daha düşük.

LG'nin 4X'te sorunu kaldırdılar diye biliyorum.

Ama bütçeyi arttır ve LG alma.

Az önce babam geldi sony mağazasına bakmış xperia s var dedi 1100 5 ay ertelemeli o nasıl felan dedi. Ben şaşırdım açıkcası 800tl bütçe zor ayarlarken. Şimdi ise aklım sony xperia z ye taktım. Babamada gösterdim cok beğendi ama oda internette en düşük 1.500tl ama almasına zorluyacağım. Olmazsa su an hala xperia s ile 4x hd arasındayım. Hadi hayırlısı. :cool:

Xperia Z etkiliyor zaten herkesi :) Bizimkilerin de normalde telefon alacağı yoktu. Görünce almaya karar verdiler :)

Abi S3 Mini sakın alma. Bizim sınıfta 3-4 kişi almıştı. Her gün bir sorunla geliyorlardı. Sonunda halloluyor ama hiç tavsiye etmem.

Galaxy Win güzel aslında.

Ayrıca, biraz pahalı bir öneri olacak ama, iPhone'a yönel abi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı