Galiba sinir hastalığım var

Merhaba. Özellikle bu aralar genelde oyunlarda aşırı fazla sinirlenmeye başladım. Özellikle LoL'de kendime ve eşyalara zarar vermeye başladım anlık bir sinirle kafamı masaya vuruyorum, sanırım bu yüzden kafamı istemsizce sallıyorum, daha birkaç gün önce Sekiro oynarken lady Butterfly'a sinirlenip fareyi fırlattım, sol tuşu artık çalışmıyor sabah kalktığımda dişlerim ve çenem aşırı derecede ağrıyor annemin söylediğine göre geceleri dişlerimi kıtırdatıyormuşum. Sizce ne yapmalıyım? Doktora gitmektende korkuyorum ilaç vs. verirde ona bağımlı kalırım diye.

LoL gibi gereksiz bir oyun yüzünden kendi canını sıkma sil gitsin.
Gereksiz oyun.

Ben de çok sinirleniyorum(dum). Passiflora çayı ve melisa çayı tüketiyorum. Online oyunları da saldım, daha çok Pixel Art kafasında veya Journey gibi oyunlar oynuyorum. Kısacası online oyunları bırakın. Bir psikoloğa görünmenize fayda var, zaten psikolog yeterli gelmezse doktor onu anlayıp sizi bir psikiyatri uzmanına yönlendirecektir. Sakinleştirici çaylar tüketin ve kanser oyunları salın, doktora gitmeyi unutmayın.

Çok sildim oyunu ama yeniden yükledim bırakamıyorum :(
O oyunda ne var zaten anlamıyorum başlayan bırakamıyor. Yaşam tarzınız mı kardeşim, oyun sağlığınızı bozmaya başladıysa ve farkındaysanız, rahatsız da oluyorsanız onu oynayıp boş zaman öldüreceğinize koyun termosa kahveyi koşuya çıkın.

O oyunda ne var zaten anlamıyorum başlayan bırakamıyor. Yaşam tarzınız mı kardeşim, oyun sağlığınızı bozmaya başladıysa ve farkındaysanız, rahatsız da oluyorsanız onu oynayıp boş zaman öldüreceğinize koyun termosa kahveyi koşuya çıkın.

Bırakmaya çalışıyorum zaten günde 10 saatten 2 saate çektim bırakabilirsem çok rahatliyacağım.

Bende de var. Baba tarafımdaki tanıdığım tüm erkekle sinir hastası. Ben oyunlarda değil de insanlara karşı gösteriyorum sınırını günlük hayatta. İlaç falan pek işe yaramıyor, kendini frenleyemiyorsun. Gidip bi' uzmana görünmek lazım aslında.

Çok sildim oyunu ama yeniden yükledim bırakamıyorum :(

Ben de zorlanmıştım. Bir kez bıraktığınızda geri başlayamıyorsunuz ama. Rainbow Six Siege tavsiye ederim LoL'ü bıraktırır.

Journey bir sürü kez bitirdim zaten ne zaman çok sinirlensem Journey oynarım terapi gibi geliyor.

O zaman Firewatch da oynayın. O da sakinleştirir.

Geri
Yukarı