Galiba sinir hastalığım var

Şarkı dinleyin, nasıl tür dinlediğinizi bilmiyorum ama yavaş şarkılar sakinleştirme konusunda etkisi büyük. Oyunun seslerini tamamen kapatıp şarkı dinliyorum. Daha iyi oluyor kesinlikle.

Oyunu durup dururken bırakman zor olur. Oyunun yerine geçecek bir uğraş bulman lazım. Arduino öğren mesela ya da ne bileyim başka bir hobi bul. Online oyunlar herkeste sinir stress yapıyor.

Eskiden ilgileniyordum arduionoyla bayağı sonra bütün malzemelerini kaldırdım bir yere öneri için teşekkür ederim iyi aklıma getirdin.

Screenshot_36.png

Neden buradakiler olayı oyunlar üzerinden algılamış anlamadım? Arkadaşım gece dişlerini sıkmak ve LoL dahi olsa kötü bir durumda masaya kafanı vurman normal şeyler değil bu hareketler oyun ile sınırlandırılabilecek şeyler değil. Yok hikaye tabanlı oyunlara geç de LoL'ü bırak da arkadaşım sen bir oyunda sinirlendiğinde bunları yapıyorsan hayatta canını sıkan birine neler yapmazsın. Psikiyatriste görünmelisin kesinlikle.

Neden buradakiler olayı oyunlar üzerinden algılamış anlamadım? Arkadaşım gece dişlerini sıkmak ve LoL dahi olsa kötü bir durumda masaya kafanı vurman normal şeyler değil bu hareketler oyun ile sınırlandırılabilecek şeyler değil. Yok hikaye tabanlı oyunlara geç de LoL'ü bırak da arkadaşım sen bir oyunda sinirlendiğinde bunları yapıyorsan hayatta canını sıkan birine neler yapmazsın. Psikiyatriste görünmelisin kesinlikle.
Evet bizde öyle diyoruz daha sinirlenip tövbe tövbe lik şeyler olabilir.

Evet iyi gelir yaratıcılığı gelişir.

Yeni konular

Geri
Yukarı