GamaKay MK61 alınır mı?

Hocam bende yellow sipariş etmiştim. Sipariş ettikten sonra stokta yok gözüküyodu. 15 gün sonra geldi klavye.
Siparişi verdikten sonra değil, direkt olarak ürünün sayfasında stok kalmadığı görünüyor maalesef. Yellow switch istiyordum fakat indirimi kaçırırım diye red switch sipariş etmek zorunda kaldım.

Hocam geldi mi sıkıntı oldu mu anlışabilidiniz mi paylaşırsanız sevinirim.
Evet geldi siparisim 2 gun once, ancak hala alisma surecindeyim ilk mekanik klavye deneyimim. Bir de windowsum da ingilizce oldugu icin klavyeye de alismaya calisiyorum. Soyle sizin icin de gorsel ekleyeyim.

Dosya Ekleri

• 31F03045-9A1B-4E28-8FCC-8E9D9049035D.jpeg
    31F03045-9A1B-4E28-8FCC-8E9D9049035D.jpeg
    162,5 KB · Görüntüleme: 36
Hayırlı olsun kargoda veya üründe bir sıkıntı yok değil mi?
Hayır, yok. 1 aydır kullanıyorum zaten ben. Kutu elime geçtiğimde de üstünde %100 Aras'ın yaptığı bir iz vardı o kadar. Tek kötü yanı direkt kutuyu yollamışlardı, ekstra koruma yoktu ama klavye kutunun içinde asla hareket etmeyecek şekilde konmuş ve sıkıştırılmıştı. Sağlam geldi.

Hayır, yok. 1 aydır kullanıyorum zaten ben. Kutu elime geçtiğimde de üstünde %100 Aras'ın yaptığı bir iz vardı o kadar. Tek kötü yanı direkt kutuyu yollamışlardı, ekstra koruma yoktu ama klavye kutunun içinde asla hareket etmeyecek şekilde konmuş ve sıkıştırılmıştı. Sağlam geldi.
Anladım hocam kaç günde geldi tahmini teslimat süresi 25 gün gibi bir süre gösteriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı