GamaKay MK61 alınır mı?

DntX

Hectopat
Yeni klavye alacağım fakat indirim beklesem mi bilemiyorum. Fiyatlar artacak diye endişeleniyorum. Beklemeden MK61 alayım mı yoksa XPG Summoner, G512, Black Widow V3 gibi daha pahalı olan klavyelerin indirime girmesini mi beklemeliyim?

G512'nin 500-600TLye düşeceğini hiç sanmıyorum, MK61 alınabilir alternatif isterseniz;

G512'nin 500-600TL'ye düşeceğini hiç sanmıyorum, MK61 alınabilir alternatif isterseniz;

26 Kasım Cuma günü Black Friday var. Bekliyordum ama doların artması endişelendiriyor beni. Yarının incehesap Gaming gecesini bekleyeceğim eğer umduğum gibi bir şey bulamazsam büyük ihtimalle MK61 alırım.
G512'nin 500-600TLye düşeceğini hiç sanmıyorum, MK61 alınabilir alternatif isterseniz;
Sizce 26 Kasım'ı beklemeli miyim?

Son düzenleme:
Bütçe nedir? Black Widow v3, XPG Summoner ve G512 750TL altına düşmez.

Düşer alın 748 TL.
@DntX
Yeni klavye alacağım fakat indirim beklesem mi bilemiyorum. Fiyatlar artacak diye endişeleniyorum. Beklemeden MK61 alayım mı yoksa XPG Summoner, G512, Black Widow V3 gibi daha pahalı olan klavyelerin indirime girmesini mi beklemeliyim?

Şahsen %60 klavye olduğu için almam ama size sorun olmayacaksa alınır.

Düşer alın 748 TL.
@DntX

Şahsen %60 klavye olduğu için almam ama size sorun olmayacaksa alınır.

Amazon'da böyle bir şey buldum. Fiyatı hala fazla ama. Sizce bekleyeyim mi yoksa direk MK61'i alayım mı? Riske girmeye değer mi bilmiyorum. Bu klavyeler MK61'den hangi anlamda üstündür? Ben malzeme kalitesi dışında fazla üstünlüğünü bulamadım.

Amazon'da böyle bir şey buldum. Fiyatı hala fazla ama. Sizce bekleyeyim mi yoksa direk MK61'i alayım mı? Riske girmeye değer mi bilmiyorum. Bu klavyeler MK61'den hangi anlamda üstündür? Ben malzeme kalitesi dışında fazla üstünlüğünü bulamadım.

MK61 alın geçin.

Geri
Yukarı