Game Booster PSU yerine 1.5-2 bin TL PSU tavsiyesi

Merhaba, yeni bir sistem aldım ancak kasam Game Booster ve içindeki PSU da 650W 80+ Bronze bir Game Booster PSU'su. Almadan önce PSU'nun yorumlarına hiç dikkat etmemiştim. Tek bir olumlu yorum görmemem ve bilgisayarımı da riske atmamak açısından yeni bir PSU almayı düşünüyorum. Sistem ve bütçem şu şekilde:

ASUS Dual RTX 3060 Ti 8 GB OC
ASUS Prime H-610M-D D4
Intel i5-12400F
Goodram 512 GB M.2 SSD
Goodram 16 GB (2x8) 3200MHz CL 16 RAM
GameBooster GB-W002B 650w 80+ BRONZE USB 3.0 Mesh ARGB Gaming E-ATX Kasa

Bütçe: 1, 5-2K
Merhaba, Sanırım Helen-Power sistemini aldın, bende aynı sistemi aldım. PSU değiştirdin mi? Bu PSU ne gibi sorunlar çıkartabilir?

Merhaba, Sanırım Helen-Power sistemini aldın, bende aynı sistemi aldım. PSU değiştirdin mi? Bu PSU ne gibi sorunlar çıkartabilir?

Merhaba, evet Helen-Power sistemini aldım ben de. PSU'yu değiştireceğim, bugün siparişini verdim hatta. Sorun çıkarma konusunda pek bilgim yok ama aşırı akım çekip diğer bileşenlere zarar verebilir ya da forumlarda sürekli geçen patlama konusunda da pek güvenli değil sanırım. Daha bilgili biri cevaplasa senin için daha iyi olabilir.

Merhaba, evet Helen-Power sistemini aldım ben de. PSU'yu değiştireceğim, bugün siparişini verdim hatta. Sorun çıkarma konusunda pek bilgim yok ama aşırı akım çekip diğer bileşenlere zarar verebilir ya da forumlarda sürekli geçen patlama konusunda da pek güvenli değil sanırım. Daha bilgili biri cevaplasa senin için daha iyi olabilir.
Bu arada burda bahsettiğiniz patlama normal bir patlama değil. Bozulma anlamında söylenir. Bilhiniz olsun. :)

Hangi PSU'yu aldın, paylaşabilir misin?

Geri
Yukarı