Game Garaj Blaster 4TN Isınır Mı?

Evet, gerçekten şans işi bir durum. Aslında Blaster'in fiyatına biraz daha ekleyip çok daha iyi bir Monster alınabilir ki aklımda fakat biraz soğuğum ne yazık ki.

Bence Monster'a soğuk bakan insanın GameGaraj'a daha soğuk bakması gerekir çünkü Monster'dan bile daha az biliniyor kasalarının markası, anakart markası vb.

Bence Monster'a soğuk bakan insanın GameGaraj'a daha soğuk bakması gerekir çünkü Monster'dan bile daha az biliniyor kasalarının markası, anakart markası vb.
Haklısınız ancak şikayetlerine baktığımda pc den kaynaklanan anakart arızası gibi sorunların çok daha az olduğunu gördüm. Az bilinme sebebi daha yeni başlamadı olabilir, teşekkürler.

Technopat'ın incelemesinde birçok konuya değinmişler. Ürünün sayfasını dahi açmadın heralde?

Son düzenleyen: Moderatör:
A.

Haklısınız ancak şikayetlerine baktığımda PC'den kaynaklanan anakart arızası gibi sorunların çok daha az olduğunu gördüm. Az bilinme sebebi daha yeni başlamadı olabilir, teşekkürler.

Az olmasının sebebide yeni olması az satan firmada az arıza olur. Çok satan ve eski olan firmada daha çok olur (10 kişiden 1'inde olması ile 100 kişiden 10'unda olması aynı şey. Bence GameGaraj almak daha maceralı olabilir.
Technopat'ın incelemesinde birçok konuya değinmişler. Ürünün sayfasını dahi açmadın herhalde.

Videoyu baştan sona izledim ama Monster sonuçta daha çok bilinen ve internette daha çok inceleme araştırma vb. yapılan bir marka. (Monster alın demiyorum kimseye bana kalırsa MSI alsın ASUS ROG alsın ama 100TL daha koyup Monster almak daha mantıklı en azından servisi biliniyor ve yorumları iyi.

A.

Az olmasının sebebide yeni olması az satan firmada az arıza olur. Çok satan ve eski olan firmada daha çok olur (10 kişiden 1'inde olması ile 100 kişiden 10'unda olması aynı şey. Bence GameGaraj almak daha maceralı olabilir.

Videoyu baştan sona izledim ama Monster sonuçta daha çok bilinen ve internette daha çok inceleme araştırma vb. yapılan bir marka. (Monster alın demiyorum kimseye bana kalırsa MSI alsın ASUS ROG alsın ama 100TL daha koyup Monster almak daha mantıklı en azından servisi biliniyor ve yorumları iyi.
Cevabiniz için teşekkür ediyorum ancak Monster da daha pc alındığı anda sorun yaşayanlar bile olabiliyor. Game Garaj firmasında ise birçok farklı inceleme videosunda ve şikayetlerde Monster daki kadar hata payının yüksek olduğunu düşünmüyorum. Tabi ki game garaj savunuculuğu da yapmıyorum ancak benim görüşüm bu şekilde. Tabi MSI ve Asusta da farklı sorunlar elbette var ancak öneriniz için teşekkürler.

Cevabiniz için teşekkür ediyorum ancak Monster'da daha PC alındığı anda sorun yaşayanlar bile olabiliyor. GameGaraj firmasında ise birçok farklı inceleme videosunda ve şikayetlerde Monster'daki kadar hata payının yüksek olduğunu düşünmüyorum. Tabi ki GameGaraj savunuculuğu da yapmıyorum ancak benim görüşüm bu şekilde. Tabi MSI ve ASUS'ta da farklı sorunlar elbette var ancak öneriniz için teşekkürler.

Laptoptan memnun musunuz? Bende küçük kuzenime almayı düşünüyorum Blaster 4TN'yi. Uzun kullanımda bir sorun yaşadınız mı?

Laptoptan memnun musunuz? Bende küçük kuzenime almayı düşünüyorum Blaster 4TN'yi. Uzun kullanımda bir sorun yaşadınız mı?
2 haftadan uzun bir süredir kullanıyorum ve gerek oyunlarda gerek günlük kullanımda herhangi bir sorun yaşamadım fakat oyun kullanımında herhangi bir ayar yapmadığınız zaman bazen 90 dereceleri görebiliyorsunuz işlemci tarafında. Ben de bunu çözmek için Turbo Boost'u kapalı olarak kullanıyorum 2400 MHz de. Herhangi bir sorun olmuyor benim için tabi undervolt vs de deneyebilirsiniz ancak ben çok fazla verim alamamıştım.

2 Haftadan uzun bir süredir kullanıyorum ve gerek oyunlarda gerek günlük kullanımda herhangi bir sorun yaşamadım fakat oyun kullanımında herhangi bir ayar yapmadığınız zaman bazen 90 dereceleri görebiliyorsunuz işlemci tarafında. Ben de bunu çözmek için Turbo Boost'u kapalı olarak kullanıyorum 2400 MHz'de. Herhangi bir sorun olmuyor benim için tabii undervolt vs de deneyebilirsiniz ancak ben çok fazla verim alamamıştım.

Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler.

Geri
Yukarı