Game Garaj'dan PC alınır mı?

Ahwehota

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yakında atama bekliyorum. Atandığımda hem günlük işlerimi yapabileceğim hem de boş vakitlerimde film, müzik ya da oyun oynayabileceğim bir bilgisayar dizmek istiyorum. Bilgisayar için uzun süredir araştırmalar yapıyordum. Bir kaç gün önce bir haberde Game Garaj sitesini duydum. Aquarius 5AD sitede bu kasa dikkatimi çekti. İşlemci olarak Ryzen 5 1600, ekran kartında RX 590 Armor ve 1 TB SSD özelleştirmesi yaptığımda 4166 TL gibi bir fiyatı oluyor. Sizce bu kasa alınır mı arkadaşlar? Ya da bu siteye güven olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasa ve güç kaynağı belirtilmemiş. Alınmaz.
Hocam kasa kendi üretimleri anladığım kadarıyla. PSU ise FSP marka yani iyi bir PSU. Youtube'da tüm kasaların videoları mevcut.
Bence güvenilir bir yer fiyat da makul ama onun fiyatı ayarında daha iyi sistemler sitede mevcut hocam. Bu arada kasa çok havalı değil mi :D
Hocam hem kasa havalı hem de fiyatı çok makul. Özellikle 1 TB SSD ile bu fiyatta bir sistem bulabilmek bu aralar hayal gibiydi. Şuan tek sıkıntım forumda arattığımda daha önce hiç adı geçmemiş sitenin. İnsan biraz kuşkulanıyor.

Arkadaşlar yakında atama bekliyorum. Atandığımda hem günlük işlerimi yapabileceğim hem de boş vakitlerimde film, müzik ya da oyun oynayabileceğim bir bilgisayar dizmek istiyorum. Bilgisayar için uzun süredir araştırmalar yapıyordum. Bir kaç gün önce bir haberde Game Garaj sitesini duydum. Aquarius 5AD sitede bu kasa dikkatimi çekti. İşlemci olarak Ryzen 5 1600, ekran kartında RX 590 Armor ve 1 TB SSD özelleştirmesi yaptığımda 4166 TL gibi bir fiyatı oluyor. Sizce bu kasa alınır mı arkadaşlar? Ya da bu siteye güven olur mu?
Sitede sorun yok da RX 590 Armor modeli kronik ısınma sorunlu. RX 580 Rog modeli çok daha iyi. Bir de fiyat biraz pahalı ama o da SSD yüzünden herhalde 😀

Ben yine de onun yerine bunu alırdım.
Screenshot_2020-03-05-00-06-15-909_com.android.printspooler.jpg

Şu video eğer tamamiyle reklam amaçlı değil ise güvenilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sitede sorun yok da RX 590 Armor modeli kronik ısınma sorunlu. RX 580 Rog modeli çok daha iyi. Bir de fiyat biraz pahalı ama o da SSD yüzünden herhalde 😀

Ben yine de onun yerine bunu alırdım.
Eki Görüntüle 509530
Aquarius 5AN hocam bu sistemi aynı şekilde özelleştirip GTX1650 Super Twin ile beraber 1TB SSD ile 4051 TL oluyor. Bana NVME SSD daha makul geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı